Julia Wójcik pożegnała partnerkę taty. Pokazała wspólne zdjęcia

Julia Wójcik z tatą Michałem Wójcikiem
Julia Wójcik z tatą Michałem Wójcikiem
Źródło: archiwum prywatne
W poniedziałek 17 kwietnia media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci partnerki Michała Wójcika znanego Polakom z kabaretu Ani Mru Mru. Informację potwierdził przyjaciel artysty Krzysztof Ferdyn. Niedługo później w mediach społecznościowych pojawił się wpis córki komika - Julii Wójcik poświęcony pamięci zmarłej Jani.

W 2020 r. Michał Wójcik poinformował, że u jego ukochanej zdiagnozowano nowotwór. Szybko udało zebrać się kwotę potrzebną na leczenie partnerki komika, za co ten podziękował w jednej z telewizji śniadaniowych. Niestety choroba okazała się zbyt trudnym przeciwnikiem. Według ustaleń mediów, Janina Włudarczyk zmarła 6 marca 2023 roku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Julia Wójcik żegna partnerkę ojca

Choć Janina Włudarczyk zmarła kilka tygodni temu, tragiczna wiadomość dotarła do mediów niedawno. Jak ustalił portal plejada.pl Michał Wójcik, informując o ostatnim pożegnaniu ukochanej napisał:

"Wszystko, co zrobiłem i czego dokonałem stało się nieważne".

Janina Włudarczyk miała 37 lat. Od 2020 roku walczyła z nowotworem. Jej pogrzeb odbył się 11 marca 2023 roku w Katowicach-Panewnikach, spoczęła na cmentarzu komunalnym w Katowicach przy ul. Panewnickiej.

Julia Wójcik kilka godzin po tym, jak w mediach pojawiła się pierwsza informacja o śmierci ukochanej taty, opublikowała InstaStories na którym poprosiła o uszanowanie żałoby rodziny. Jednocześnie pokazała zdjęcie z prywatnego archiwum.

Julia Wójcik
Julia Wójcik pożegnała partnerkę taty
Julia Wójcik
Źródło: Instagram

Nie żyje partnerka Michała Wójcika

Michał Wójcik należy do artystów, którzy stronią od pokazywania codzienności w mediach społecznościowych. Choć jest obecny na Instagramie, na próżno szukać tam kadrów i relacji z tego, jak spędza dzień. Gdy w 2020 roku na jaw wyszło, że jego ukochana poważnie zachorowała, postanowił zrobić wyjątek. W mediach pojawiła się zbiórka, która miała pomóc w pokryciu kosztów leczenia Jani, świeżo upieczonej mamy i ukochanej partnerki.

Niestety, choroba okazała się zbyt zaawansowana. Tragiczne wieści o śmierci Janiny Włudarczyk przekazał przyjaciel komika - Krzysztof Ferdyn.

Julia Wójcik z rodzeństwem, Michał Wójcik z partnerką
Julia Wójcik pożegnała partnerkę taty
Julia Wójcik z rodzeństwem, Michał Wójcik z partnerką
Źródło: Archiwum prywatne

"Niestety muszę potwierdzić tę informację. I to dosyć smutną, natomiast nie komentujemy tego z Michałem"- przekazał party.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości