Julia Wróblewska została okradziona. Chce namierzyć sprawców i prosi fanów o pomoc

Julia Wróblewska została okradziona
Julia Wróblewska została okradziona
Źródło: MWMEDIA
Julia Wróblewska została okradziona. Dawna dziecięca gwiazda filmowa przedstawiła sprawę fanom na Instagramie i ostrzegła ich przed podobnym oszustwem. Opisała, jak zachowywało się dwóch mężczyzn, którzy dopuścili się kradzieży. Poprosiła obserwatorów o pomoc w ich namierzeniu.

Julia Wróblewska wycofała się z show-biznesu, by skupić się na zaopiekowaniu się swoim zdrowiem psychicznym. Aktorka zdobyła ogromną popularność w wieku dziecięcym. Jako dorosła kobieta mierzy się z zaburzeniami osobowości. Niedawno przeszła sześciomiesięczną terapię w specjalistycznym ośrodku terapeutycznym w Krakowie. 

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Gwiazdy o zdrowiu psychicznym Polaków. 1,5% podatku dla Fundacji TVN

Julia Wróblewska została okradziona

Julia Wróblewska poinformowała fanów o tym, że skradziono jej telefon. Opowiedziała na Instagramie, co się wydarzyło. Była w sklepie, gdy została ofiarą kieszonkowca.

"Dałam się tak łatwo nabrać [...] Wszedł typ, który zaczął się strasznie głośno zachowywać, przywitał wszystkich, podszedł do mnie i do mojej koleżanki [...] Był z drugim typem, który był z boku, więc najprawdopodobniej musiał poczekać, aż zapłaciłam telefonem i gdy ten pierwszy zwracał na siebie uwagę, to ten drugi zabrał mi telefon" - powiedziała na InstaStories.

Okazało się, że telefon aktorki znajduje się bardzo blisko jej miejsca zamieszkania. Julia Wróblewska może go zlokalizować. "Znam twój adres spryciarzu" - relacjonuje w sieci.

Dodatkowo Julia Wróblewska ostrzega innych przed podobnym incydentem i apeluje do osób, które będą mogły pomóc jej w namierzeniu kryjówki złodziei.

Jeśli ktoś spotyka ich na Woli i stanie się podobna sytuacja, proszę o info. Szczególnie z telefonami z opcją lokalizacji, może adres, gdzie je zabierają, będzie się pokrywał i łatwiej będzie ich znaleźć
- dodała Julia Wróblewska.
Julia Wróblewska została okradziona
Julia Wróblewska została okradziona
Źródło: Instagram @juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska o życiu z dala od show-biznesu

Julia Wróblewska postanowiła ustabilizować swoje życie i zacząć od nowa. W czerwcu 2022 poinformowała, że została kelnerką. Mniej udzielała się też w mediach społecznościowych.

"Nie znikam totalnie, ale nie poświęcam już na to 100% mojego czasu i energii. Będę natomiast dalej szerzyć świadomość o zdrowiu psychicznym, uważam to za coś bardzo ważnego i jeśli mam publiczność, do której mogę dotrzeć, to będę starać się to robić" - pisała na Instagramie.

Julia Wróblewska długo nie udzielała też wywiadów, w których mogłaby przedstawić swoją historię. W końcu zdecydowała się na szczerą rozmowę z Ewą Drzyzgą. Dziecięca gwiazda mówiła o tym, że pierwsze problemy pojawiły się, gdy miała 12-13 lat. Miała myśli autoagresywne, epizody depresyjne i inne. Długo ukrywała swoje emocje. Po wywiadzie 24-latka podziękowała fanom za wsparcie, które od nich otrzymała.

"Niesamowicie się cieszę, że to, co mówię, trafia do ludzi, przynosi jakiś skutek. Nie sądziłam, że ten wywiad poruszy tak wielu z was. Sama w jego trakcie wiele razy powstrzymywałam się od łez i czułam dużą empatię bijącą od Ewy Drzyzgi. Dziękuję wszystkim za wsparcie, to dużo daje, czuję jakiś cel w tym, że zamieniam to wszystko, co często czuję, w siłę" - wyznała na Instagramie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości