Justin Bieber ma sparaliżowane pół twarzy. Musiał odwołać koncerty

Justin Bieber ma sparaliżowaną część twarzy
Justin Bieber ma sparaliżowaną część twarzy
Źródło: Getty Images
Justin Bieber przerywa trasę koncertową. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał fanom informację o problemach zdrowotnych. Artysta cierpi na zespół Ramsaya Hunta, przez co ma sparaliżowane pół twarzy.

Justin Bieber od najmłodszych lat żyje w blasku fleszy. Muzyk zaistniał, mając zaledwie 13 lat i od tamtej pory praktycznie nie zwalnia tempa. Tworzy nowe utwory i koncertuje. Jak widać, życie na pełnych obrotach odbiło się na jego zdrowiu. Niedawno poinformował fanów o odwołaniu kilku koncertów w ramach trasy Bieber's Justice World Tour. Stan zdrowia nie pozwala mu dalej śpiewać.

Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz

Artysta opublikował wideo na swoim koncie na Instagramie, w którym tłumaczy fanom zaistniałą sytuację. Justin Bieber ze szczegółami prezentuje swój stan zdrowia. Wyjawia, że zmaga się z zespołem Ramseya Hunta. To rzadkie schorzenie, które jest powikłaniem po zakażeniu półpaścem usznym. Wirus atakuje uszy oraz nerwy twarzy, wywołując ich częściowy paraliż. Justin Bieber zmaga się z tą przypadłością i pokazuje jej objawy:

"Jak widzicie, nie mogę mrugnąć tym okiem. Mogę uśmiechnąć się tylko jedną stroną twarzy. Tamta strona twarzy jest w pełni sparaliżowana" - mówi.

Ze względu na stan zdrowia musiał odwołać koncerty. Nie będzie w stanie występować na scenie. Uspokaja jednak fanów i zapewnia, że nie ma w planach zakończenia kariery. Musi tylko odpocząć i się zregenerować.

"To wina wirusa, który atakuje nerwy w moim uchu i twarzowe, powodując paraliż mojej twarzy. Jak widać, to coś całkiem poważnego. Oczywiście chciałbym, żeby było inaczej, ale moje ciało daje mi znać, że muszę zwolnić" - dodaje.

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Andrzej Sołtysik o szansie na powiększenie rodziny. Reaguje na swój wiek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justin Bieber - kariera

Justin Bieber jest kanadyjskim wokalistą, który karierę muzyczną rozpoczął w dzieciństwie. Został odkryty za pośrednictwem serwisu YouTube w wieku zaledwie 13 lat. Debiutancki utwór "One Time" pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Jednak to piosenka "Baby", wydana w 2010 roku, otworzyła mu drogę do wielu nastoletnich serc. Justin Bieber tworzy nieprzerwanie od 2008 roku, jednak jego wizerunek uległ diametralnej zmianie. Od grzecznego chłopca do buntownika — wokalista pożegnał dawnego siebie w dosyć drastyczny sposób. Gwiazdor ma na swoim koncie wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu oraz za obrzucenie jajkami posesji swojego sąsiada.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości