Justin Bieber ma sparaliżowane pół twarzy. Musiał odwołać koncerty

Autor:
Dominika
Kowalewska
Justin Bieber ma sparaliżowaną część twarzy

Justin Bieber przerywa trasę koncertową. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał fanom informację o problemach zdrowotnych. Artysta cierpi na zespół Ramsaya Hunta, przez co ma sparaliżowane pół twarzy.

Justin Bieber od najmłodszych lat żyje w blasku fleszy. Muzyk zaistniał, mając zaledwie 13 lat i od tamtej pory praktycznie nie zwalnia tempa. Tworzy nowe utwory i koncertuje. Jak widać, życie na pełnych obrotach odbiło się na jego zdrowiu. Niedawno poinformował fanów o odwołaniu kilku koncertów w ramach trasy Bieber's Justice World Tour. Stan zdrowia nie pozwala mu dalej śpiewać.

Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz

Artysta opublikował wideo na swoim koncie na Instagramie, w którym tłumaczy fanom zaistniałą sytuację. Justin Bieber ze szczegółami prezentuje swój stan zdrowia. Wyjawia, że zmaga się z zespołem Ramseya Hunta. To rzadkie schorzenie, które jest powikłaniem po zakażeniu półpaścem usznym. Wirus atakuje uszy oraz nerwy twarzy, wywołując ich częściowy paraliż. Justin Bieber zmaga się z tą przypadłością i pokazuje jej objawy:

"Jak widzicie, nie mogę mrugnąć tym okiem. Mogę uśmiechnąć się tylko jedną stroną twarzy. Tamta strona twarzy jest w pełni sparaliżowana" - mówi.

Ze względu na stan zdrowia musiał odwołać koncerty. Nie będzie w stanie występować na scenie. Uspokaja jednak fanów i zapewnia, że nie ma w planach zakończenia kariery. Musi tylko odpocząć i się zregenerować.

"To wina wirusa, który atakuje nerwy w moim uchu i twarzowe, powodując paraliż mojej twarzy. Jak widać, to coś całkiem poważnego. Oczywiście chciałbym, żeby było inaczej, ale moje ciało daje mi znać, że muszę zwolnić" - dodaje.

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Andrzej Sołtysik o szansie na powiększenie rodziny. Reaguje na swój wiek
Andrzej Sołtysik o szansie na powiększenie rodziny. Reaguje na swój wiek Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justin Bieber - kariera

Justin Bieber jest kanadyjskim wokalistą, który karierę muzyczną rozpoczął w dzieciństwie. Został odkryty za pośrednictwem serwisu YouTube w wieku zaledwie 13 lat. Debiutancki utwór "One Time" pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Jednak to piosenka "Baby", wydana w 2010 roku, otworzyła mu drogę do wielu nastoletnich serc. Justin Bieber tworzy nieprzerwanie od 2008 roku, jednak jego wizerunek uległ diametralnej zmianie. Od grzecznego chłopca do buntownika — wokalista pożegnał dawnego siebie w dosyć drastyczny sposób. Gwiazdor ma na swoim koncie wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu oraz za obrzucenie jajkami posesji swojego sąsiada.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości