Justin Timberlake, Nelly Furtado i Timbaland znów razem. Kultowe trio sprzed lat powraca!

Justin Timberlake, Nelly Furtado i Timbaland
Justin Timberlake, Nelly Furtado i Timbaland
Źródło: FilmMagic
Nelly Furtado, Justin Timberlake i Timbaland znów razem! Po niemal 16 latach od wydania kultowego "Give it to me" nadszedł czas na nowy hit. Efekty pracy w studiu zostaną zaprezentowane za kilka dni, jednak już teraz możemy podglądać, jak wyglądała ich praca twórcza. Timbaland opublikował właśnie ekscytującą zapowiedź.

Czy jest tu ktoś, kto w życiu nie nucił "Give it to me"? Piosenka była dosłownie wszędzie i nie nudziła się przez wyjątkowo długi czas. Choć po jej nagraniu każdy z twórców poszedł w swoją stronę, teraz ponownie łączą siły. Ten kawałek po prostu nie może być zły!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_16
Sara James o najnowszym klipie
Źródło: "Co za Tydzień"

Nelly Furtado, Justin Timberlake i Timbaland znów razem!

Na instagramowym profilu Timbalanda pojawił się właśnie filmik, który wywołał burzę emocji.

"JESTEŚMY Z POWROTEM! Nelly Furtado, Justin Timberlake — król powrócił!!" - napisał na swoim instagramowym profilu, zapowiadając jednocześnie premierę singla na 1 września. Pod opisem pojawił się film, mrożący krew w żyłach fanów całej sławnej trójki.

Klip rozpoczyna się słowami "nadszedł czas". Po zapowiedzi na ekranie pojawiają się fragmenty teledysku "Give it to me", który Nelly Furtafo, Timbaland i Justin Timberlake nagrali w 2007 roku. Emocje dodatkowo podkręcają fragmenty obecnej współpracy artystów w studiu nagraniowym, zdradzając, że większość pracy jest już za nimi. Justin Timberlake zdradził kawałek piosenki na swojej relacji na Instagramie, udostępniając klip wraz z emoji oczu. Dłużna fanom nie pozostała i Nelly Furtado. Urywek utworu pojawił się na jej profilu na TikToku.

"POV: gdy nadchodzi nowa muzyka" - podpisała filmik.

Nowa piosenka Nelly Furtado, Justina Timberlake'a i Timbalanda pojawi się w kolejnej części bajki "Trolle"?

Ich wspólna historia zaczęła się od indywidualnych produkcji. W 2006 roku Timbaland współpracował producencko zarówno z Nelly Furtado, jak i Justinem Timberlakiem. Dwa albumy, odpowiednio "Loose" i "FutureSexLoveSouds" momentalnie zdobyły szczyty list przebojów. Stąd pomysł na połączenie tych dwojga wyszedł od samego producenta. "Give it to me" stał się hitem na skalę światową, windując tym samym kariery obojga wokalistów na nowy poziom.

Teraz, po niemal 16 latach, spotkanie tych talentów zwyczajnie musi dać spektakularny efekt. To wydarzenie jest wyjątkowe dla Nelly Furtado również w innym wymiarze. Będzie to jej pierwszy nowy utwór od sześciu lat. Nieoficjalnie mówi się też, że na pomysł ponownej współpracy wpadli producenci filmu "Trolle". Stąd, jak podaje źródło amerykańskiego portalu Entertainment Tonight, piosenka gwiazdorskiego trio ma pojawić się w nowej części kultowej już bajki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości