Justyna Steczkowska o tym, jaką jest teściową. Będzie ingerowała w ślubne przygotowania?

Justyna Steczkowska i Leon Myszkowski
Justyna Steczkowska o tym, jaką jest teściową
Źródło: x-news
Justyna Steczkowska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o relacji z partnerką najstarszego syna. Leon Myszkowski w rozmowie z nami nie ukrywał, że z Ksenią mają w planach sformalizowanie związku. Co na to wokalistka? Justyna Steczkowska przyznała w rozmowie z jednym z serwisów, że jest teściową z marzeń!

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. W ostatnim czasie dużo mówi się o gwieździe nie ze względu na jej dorobek artystyczny, a życie prywatne. Wokalistka jest dumną mamą trójki dzieci. Najstarszy syn coraz prężniej działa w show-biznesie, ochoczo udzielając wywiadów. Leon Myszkowski jest w związku z Ksenią. Justyna Steczkowska uwielbia dziewczynę syna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Justyna Steczkowska o dzieciach. Młodszy syn nie chciał iść w jej ślady. "Rozpłakałam się"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justyna Steczkowska o tym, jaką jest teściową

Choć para na razie nie ogłosiła ślubnych planów, Leon Myszkowski w wielu wywiadach musiał odpowiadać na pytania dotyczące planów na przyszłość. Syn Justyny Steczkowskiej nie ukrywa, że chce związać się z Ksenią na stałe, jednak na razie mają inne priorytet. Zakochani skupiają się na rozwoju zawodowym, który w tym momencie jest dla nich priorytetem.

Mimo to Justyna Steczkowska od dawna nazywana jest "teściową". Toteż w mediach często na tapet brana jest relacja kobiety z ukochaną syna. Wokalistka w najnowszym wywiadzie przyznała, że z Ksenią ma bardzo dobry kontakt. Często wyjeżdża z zakochanymi, którzy chętnie spędzają z nią czas.

"Mam wspaniały kontakt z Ksenią. Bardzo lubię, jak oni mają czas i możemy wszyscy jechać razem. Zawsze się staramy tak dogadać, żebyśmy właśnie razem pojechali. To już od lat się udaje. Znowu wybieramy się teraz razem na narty. Już wszyscy mamy ogarnięte terminy, że w tym czasie jedziemy i wszyscy się dostosowują do tego. Zawsze się dogadujemy tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, więc jesteśmy bardzo szczęśliwi. Teraz oglądam "Sukcesję", to jest serial o rodzinie. Pomyślałam sobie: 'Wow, jakie mam szczęście, że mam dobrą rodzinę'" - powiedziała w rozmowie z redaktorem serwisu Plotek.

A jaką jest teściową? Z pewnością nie taką, o której pisze się żarty. Justyna Steczkowska podkreśliła, że ma świadomość "zejścia na dalszy plan" w życiu syna. Jej zdaniem jest to naturalna kolej rzeczy, a gdy sytuacja przybiera zgoła inny obrót, ma się powody do zaniepokojenia.

"Jestem superteściową. Naprawdę, uważam, że absolutnie! Nie mam czegoś takiego w sobie, jak pouczanie dziewczyn, które przychodzą czy są wprowadzane do naszego domu. To już jest nowe życie dla synów. To są kobiety ich życia teraz. Ja jestem ich mamą, zawsze ważną oczywiście, ale już przestaję być najważniejsza. To jest zupełnie normalne. Uważam, że wręcz tak powinno być. Jeśli mama do końca życia jest ważniejsza niż twoja żona, to coś jest nie tak" - dodała.

Co więcej, Justyna Steczkowska przyznała, że gdyby młodzi poinformowaliby ją o chęci zawarcia ślubu, bardzo by się ucieszyła. I zapytała o wnuka! A czy wokalistka chciałaby czynnie zaangażować się w przygotowania do ceremonii?

"Jak tylko państwo młodzi będą sobie tego życzyli, to na pewno. Ale nic na siłę. Nie lubię być pod presją i nie robię tego innym ludziom" - odpowiedziała.

Leon Myszkowski o ślubnych planach. Justyna Steczkowska zaśpiewa na weselu?

Leon Myszkowski jest DJ-em, który coraz częściej pojawia się na branżowych wydarzeniach. Wraz z partnerką zadebiutował na ściance podczas zeszłorocznej Gali Mistrzów Sportu. Wielu zastanawia się, czy zakochani mają w planach sformalizowanie związku. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz zdradził, że na razie stawiają na rozwój zawodowy i czekają, co przyniesie los. Potwierdził jednak, że mają w planach zrobienie kolejnego kroku!

- Na pewno planujemy, ale kiedy i jak to jeszcze nie wiemy. Na razie każdy skupia się na tym, żeby zawodowo dojść do tego, do czego planuje dojść, a potem, jak wszystko się uda, to będziemy robić kroki dalej — mówił Leon Myszkowski.

W ostatnim czasie dosyć popularne są mini koncerty gwiazd, które uświetniają weselną zabawę. W przypadku Leona Myszkowskiego tego typu atrakcją mógłby być występ Justyny Steczkowskiej. Czy mama zaśpiewałaby na przyjęciu weselnym syna?

- Myślę, że mama na pewno wykona coś na ślubie. Natomiast raczej na tej części oficjalnej, ceremonialnej. Myślę, że później wykonywane będą zdecydowanie inne rzeczy — dodał Leon Myszkowski.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości