Justyna Steczkowska pokazała młodszego syna. "Podobny do mnie?"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Czym zajmuje się Stanisław Myszkowski?

Justyna Steczkowska ma dwóch synów. Starszy Leon wkroczył już do świata show-biznesu i zajął się muzyką. Współpracował nawet ze swoją mamą. Jego młodszy brat również ma się czym pochwalić, choć wybrał inną dziedzinę. Piosenkarka właśnie pochwaliła się swoim młodszym synem, 17-letnim Stanisławem Myszkowskim i pokazała jego zdjęcia.

Justyna Steczkowska bardzo rzadko pokazuje swoje dzieci w mediach społecznościowych. Z architektem i modelem Maciejem Myszkowskim doczekała się trójki pociech, dwóch wspomnianych wyżej synów oraz córeczki Helenki.

"Bycie mamą to mój największy sukces i najpiękniejsza lekcja bezwarunkowej miłości, którą odrabiam każdego dnia. Zawsze je kochałam i zawsze będę kochać. Zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Są moim największym skarbem" - pisała piosenkarka na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Justyna Steczkowska pokazała młodszego syna Stanisława Myszkowskiego

Justyna Steczkowska pochwaliła się, że jej młodszy syn próbuje swoich sił jako fotomodel. Zaprezentowała fanom jego dwa zdjęcia i zapytała, czy Stanisław jest do niej podobny. Chłopak w lipcu 2023 skończy 17 lat. Na razie unika mediów. Jednak odziedziczył po mamie i jej rodzinie talent muzyczny. Gra na fortepianie i nawet akompaniował swojej mamie na jednym z występów do piosenki "Moon River".

Piosenkarka w wywiadzie kilka lat temu mówiła, że nie będzie ingerować w wybory swoich dzieci.

"Staś i Leon dojrzewają, podejmują własne decyzje. Jako matka mogę tylko wspierać ich talenty, jeśli trzeba, ukierunkować, np. szukając nowych szkół czy nauczycieli. Nie mówię im, że mają pracować w tym biznesie. Niczego nie nakazuję, nie narzucam dróg, którymi powinni podążać. Najgorsze, co rodzic może zrobić dziecku, to podciąć mu skrzydła" - powiedziała w wywiadzie dla "Party".

Tak wygląda Stanisław Myszkowski, młodszy syn Justyny Steczkowskiej Źródło: Instagram @justynasteczkowska

Leon Myszkowski o pójściu w ślady rodziców

Leon Myszkowski ma już doświadczenie w show-biznesie. Najpierw pojawił się w serwisie YouTube, gdzie miał swój kanał kulinarny. Dziś jest DJ i produkuje muzykę. Na swoim koncie ma współpracę z mamą. Na rynku ukazała się ich pierwsza wspólna piosenka "Now". W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską w ramach cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" powiedział, że jest przyzwyczajony do zainteresowania mediów jego rodziną. Leon Myszkowski dodał też, że rodzice pozwolili mu realizować się w branży muzycznej. Inaczej było z profesją jego taty. Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej nie boi się również porównań do mamy.

Jedyne co odradzali mi rodzice, to tato zawsze mówił: "nie, na architekturę to nie" (śmiech) [...] Ja już to kiedyś mówiłem, ale gdybym chciał śpiewać, robić to w takim stylu jak mama, to może to byłoby trudne w jakimś aspekcie, bo jednak to trzeba by było przebić, zrobić lepiej — błędne koło — ale mama nie robi muzyki rozrywkowej, przynajmniej teraz, poza tym to jest tak daleko od siebie, to nie jest to samo

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości