Maciej Musiał na zdjęciu bez koszulki. Komentarz Magdy Gessler to hit

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Magda Gessler skomentowała jego zdjęcie

Maciej Musiał potrafi zaintrygować swoich odbiorców. Aktor opublikował kolejne zdjęcie bez koszulki, wobec którego nie przeszła obojętnie Julia Wieniawa ani nawet Magda Gessler. Fanom spodobała się reakcja restauratorki i jej komentarz. Sprawdźcie też, co Maciej Musiał powiedział nam o swoim wizerunku na Instagramie.

Maciej Musiał ma wielu obserwujących w mediach społecznościowych. Fani chętnie śledzą jego projekty i czekają na prywatne zdjęcia, bo wiedzą, że aktor niewiele zdradza ze swojego życia. Jest jednak szansa, aby poznać go na żywo. Maciej Musiał zaproponował fanom wyjście na kebaba! Wszystko to w ramach aukcji dla WOŚP. Licytacja nadal trwa, obecnie posiłek z aktorem został wyceniony na 9,5 tys. złotych. Szczegóły tutaj.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Marysia Sadowska o reżyserii i rodzinie. Pracuje na planie z mężem
Marysia Sadowska o reżyserii i rodzinie. Pracuje na planie z mężem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Wieniawa i Magda Gessler komentują zdjęcie Macieja Musiała

Maciej Musiał znów uraczył fanów swoim zdjęciem bez koszulki. Tego typu publikacje cieszą się ogromną popularnością w jego mediach społecznościowych i zawsze zbierają sporo komentarzy i reakcji internautów. Tym razem nawet inne gwiazdy nie mogły oprzeć się temu widokowi.

"Pij mleko, będziesz wielki" - podpisał zdjęcie Maciej Musiał. Na to Julia Wieniawa odpisała mu: "byle bez laktozy".

Jednak prawdziwą furorę swoim komentarzem zrobiła Magda Gessler, która rozbroiła fanów swoją reakcją.

"Mrrr... Niezłe" - napisała.

Maciej Musiał o swoim podejściu do mediów społecznościowych i show-biznesu

Maciej Musiał w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz został zapytany o to, w jaki sposób kreuje swój wizerunek w mediach społecznościowych. Aktor powiedział, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile emocji wzbudza każdym zdjęciem.

- To jest wszystko performance. Gramy w grę. Można ją kontrolować. Czasami się już nie chce trzymać takiej totalnej kontroli wizerunkowej. Trzeba być rzeczywiście sprytnym, można przewidzieć pewne ruchy i co się wydarzy — stwierdził w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Aktor uczestniczy w show-biznesie od najmłodszych lat. Czy kiedykolwiek poczuł, że życie na świeczniku nie jest już dla niego i chciałby od tego wszystkiego odpocząć?

- Taka myśl przychodzi raz na jakiś czas. Ale nie jest się w show-biznesie cały czas. Zajmuję się też innymi rzeczami i mam poczucie, że mam bańkę niezależną trochę od tego i mogę sobie w niej pobyć i wrócić do tego show-biznesu. Mam świadomość tej gry, czyli coś się daje, coś się otrzymuje — wyznał.

Wszyscy jesteśmy na scenie, coś musimy też dawać osobom, które nas obserwują. Jestem tego świadomy i jest mi z tym okej. Czasami się trochę męczę, gdy wyjdzie jakiś artykuł, ktoś mi zrobi zdjęcie, to mnie wkurza, bo wtedy masz poczucie dekonstrukcji swojego życia, że ktoś zaczyna widzieć więcej, niż chcesz

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości