Justyna Steczkowska w bikini tańczy z dziewczyną syna. Nagranie jest hitem w sieci

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Justyna Steczkowska tańczy z dziewczyną Leona Myszkowskiego

Nie od dziś wiadomo, że Justyna Steczkowska oprócz wspaniałego wokalu może pochwalić się umiejętnościami tanecznymi. Koncerty gwiazdy to prawdziwe widowiska artystyczne. Piosenkarka zaprezentowała swój talent na nagraniu z ukochaną jej syna Leona. Justyna Steczkowska i (być może) jej przyszła synowa, zachwyciły użytkowników TikToka. Obejrzyjcie nagranie.

Justyna Steczkowska ma bardzo dobrą relację z dziewczyną swojego syna. 21-letni Leon Myszkowski zakochał się w sporo starszej od siebie partnerce. Piękna Ksenia przypadła jednak do gustu piosenkarce. Obie są ważnymi kobietami w życiu Leona. Panie połączyły siły i dały krótki pokaz tańca w bikini.

Justyna Steczkowska tańczy z partnerką syna

Chcielibyście, aby Justyna Steczkowska założyła TikToka? To życzenie może się spełnić, gdy nagranie tańca z Ksenią zdobędzie 10 tys. polubień. Piosenkarka doskonale poradziła sobie z choreografią i pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa. Przy okazji mogła zaprezentować swoją nienaganną figurę.

"Justyna, co za figura. Piękna i z wielkim talentem" - napisała fanka pod nagraniem na TikToku.

"Jestem pod ogromnym wrażeniem" - czytamy w komentarzach.

Gwiazdami TikToka są zakochani w sobie Leon i Ksenia. Oboje publikują wspólne filmiki i tam komentują swój związek, w tym różnicę wieku. Zobacz poniżej.

Joanna Trzepiecińska o udziale w "Mask Singer" i swoim wieku
Joanna Trzepiecińska o udziale w "Mask Singer" i swoim wieku Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim jest ojciec Leona Myszkowskiego?

Mężem Justyny Steczkowskiej i ojcem jej dzieci jest Maciej Myszkowski. Mężczyzna jest z wykształcenia architektem i tym zajmuje się zawodowo. W przeszłości realizował się również jako model. Pracował na planie sesji zdjęciowych i reklam. W 2011 roku zachorował na nowotwór. Udało mu się wygrać z chorobą, o której opowiedział dopiero kilka lat później. W 2018 roku wystąpił w 3. edycji show "Agent — Gwiazdy".

Leon Myszkowski ma bliską relację ze swoją mamą. A jak jest z ojcem?

Leon Myszkowski już kilka lat temu zaczął interesować się muzyką i został DJ-em. Rodzice nie mieli nic przeciwko temu, że wybrał taką drogę zawodową.

"Zdarzyło się, że tata odwiedzał mnie na moich koncertach. Bardzo miło jest, kiedy czuje się wsparcie rodziców" - wyznał syn Justyny Steczkowskiej.

Maciej Myszkowski stara się być przyjacielem syna, ale trzyma rękę na pulsie.

"Był okres buntu, ale takie trudniejsze burze mamy za sobą. Mamy więcej wspólnych tematów, ale spojrzenie każdy ma swoje. Leon jest niezależnym młodym człowiekiem, ma swoje wizje. Czasami są weryfikowane przez życie, ale my raczej go do tego zachęcamy, oczywiście na pewnych warunkach" - powiedział Maciej Myszkowski w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości