Justyna Szyc-Nagłowska pokazała córki. "Wyglądasz jak ich starsza siostra"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Justyna Szyc-Nagłowska pokazała córki. Świętują urodziny w tym samym dniu

Justyna Szyc-Nagłowska świętuje urodziny córek. Pokazała ich zdjęcia na Instagramie i skierowała do nich wzruszające słowa. Borys Szyc przyłączył się do życzeń. Fani zwrócili uwagę na to, że żona aktora wygląda jak starsza siostra córek, a nie ich mama.

Borys Szyc ze swoją żoną doczekali się wspólnego syna Henryka. Jednak oboje mają też swoje ukochane pociechy z poprzednich związków. Aktor ma córkę Sonię Szyc, która niedawno skończyła 18 lat. Z kolei Justyna Szyc-Nagłowska ma jeszcze dwie córki: Franciszkę i Stefanię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie
Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie

Justyna Szyc-Nagłowska pokazała córki

Żona Borysa Szyca pochwaliła się na Instagramie swoimi skarbami. Pokazała na zdjęciu, jak wyglądają jej córki. Jedna z nich ma 14, a druga 12 lat. Co ciekawe, z treści wpisu Justyny Szyc-Nagłowskiej wynika, że dziewczyny świętują urodziny w tym samym dniu.

14 lat temu zostałam mamą Frani. Moje pierwsze dziecko. Dwa lata później na świat przyszła Stefka. Od tamtej pory mówię, że mam dwa serca, by móc kochać je po równo. Teraz mam w sobie chyba z milion serc, bo ta miłość się wciąż mnoży. Franiu, Stefko, jesteście wyjątkowe. Dziękuję Wam za wszystkie śmiechy i wszystkie łzy. Za lekcje, które dostaję, przeglądając się w was, jak w lustrach. Zawsze będę dla was. Dla mnie jesteście dopełnieniem, ale każda z was tworzy piękną skończoną całość. Jestem z was bardzo dumna. Kocham. Mama

"Dziewczyny wszystkiego, co dobre!!! Kochamy was" - napisał Borys Szyc.

"Wyglądasz jak ich starsza siostra, a nie mama" - komentują fani.

Justyna Szyc-Nagłowska o dużej rodzinie i macierzyństwie

Justyna Szyc-Nagłowska opowiedziała o tym, jak jej mąż odnajduje się w relacjach z jej córkami.

"Mąż ma cudowne relacje z moimi córkami. Kiedy wraca do domu po 12 godzinach pracy, one lecą po schodach i wieszają się na nim. Spędzają z nim dużo czasu. Borys jest ich tatą z wyboru serca. Zaufały mu. A Henio nas wszystkich połączył swoją miłością" - mówiła w "Vivie!".

Dziennikarka zdradziła fanom, jak czuje się jako dojrzała matka. Syna Henia urodziła w wieku 40 lat.

"Nie mam już tego pędu, tego fomo [strach przed pominięciem - przyp. red.], że coś gdzieś się dzieje, a mnie tam nie ma, bo jestem z dziećmi. Ale lubię też to, że dziewczynki są już duże i potrafią zrobić wiele wokół siebie, bo ja mam już mniej siły niż w wieku 30 lat" - pisała na Instagramie.

W październiku 2022 ukochana Borysa Szyca pisała na Instagramie: "Weekend na naszych ukochanych Mazurach i okazja, żeby pobyć razem. Prawie w komplecie. Brakuje jeszcze Soni".

Niedawno dziennikarka pokazała pierwszą bitwę na śnieżki z udziałem jej synka. "Starsze siostry to dar, wszystkiego nauczą. Super czas z dziećmi. Dziś odpoczywam" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości