Agnieszka ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę. "Doszła pełna wdzięku relacja"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" świętuje pierwszą rocznicę ślubu

W ubiegłym roku Agnieszka Antosik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została mamą. Uczestniczka oraz jej mąż doczekali się syna. Agnieszka Antosik nie ukrywa wizerunku pociechy i z radością dzieli się ich wspólnymi zdjęciami. Niedawno opublikowała kolejny wpis, w którym pokazała rozbawionego synka.

Agnieszka Antosik była uczestniczką 2. edycji show. Jej małżeństwo z Marcinem rozpadło się niedługo po zakończeniu programu. Teraz kobieta układa sobie życie na nowo, u boku kochającego męża. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w październiku doczekała się syna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Antosik o macierzyństwie

Od emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z udziałem uczestniczki, Agnieszka Antosik bardzo się zmieniła. Zapuściła włosy, a przeszło 5 lat temu poznała mężczyznę, który okazał się tym jedynym. Choć od udziału w programie minęło kilka lat, uczestniczka wciąż jest aktywna w sieci, a fani z zainteresowaniem śledzą jej dalsze losy. Mimo to stara się dbać o prywatność, tak też o ślubie internauci dowiedzieli się z opóźnieniem, podobnie jak o ciąży oraz porodzie.

Agnieszka Antosik chętnie dzieli się natomiast motywacyjnymi cytatami oraz przemyśleniami na temat codzienności. Niedawno opublikowała wpis, w którym opowiedziała o macierzyństwie. Uczestniczka "ŚOPW" przyznała, że nowa rola zupełnie ją odmieniła.

"Nie sądziłam, że macierzyństwo tak wiele mnie nauczy, a to dopiero początek. Stałam się jeszcze lepszą wersją siebie, bardziej cierpliwą, z większą pokorą i dystansem... jeszcze lepiej zorganizowaną, 'ogarniętą' w układaniu klocków dnia i tygodnia… i jeszcze bardziej wdzięczną za bliskie relacje - w rodzinie, w biznesie, w przyjaźniach" - rozpoczęła wpis.

Kobieta nie ukrywa, że bliscy bardzo ją wspierali i pomagali jej w odnalezieniu się w nowym etapie życia, w którym znalazła się w dniu narodzin syna. Agnieszka Antosik ogromną wagę zwraca na ludzi i na relacje, które z nimi buduje.

"A teraz doszła jeszcze jedna cudowna i pełna wdzięku relacja. Ciekawe co będzie przynosić ze sobą w kolejnych miesiącach naszego życia" - dodała na koniec.

Szczery wpis ozdobiła przepięknym, rodzinnym zdjęciem, na którym widzimy mamę oraz jej syna.

Agnieszka Antosik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała syna Źródło: Instagram @aga_antosik

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Antosik podsumowała rok

Ostatnie dni starego roku to czas, w którym dokonujemy podsumowań. Wiele gwiazd i celebrytów postanowiło zrobić to publicznie i podzielić się tym, co udało im się osiągnąć w ciągu minionych miesięcy. Również Agnieszka Antosik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała wyjątkowy wpis w mediach społecznościowych, w którym opowiedziała o zmianach.

"Rok 2022 to dla mnie ogromna metamorfoza życia pod każdym względem! A pojawienie się tego cudownego człowieka na świecie zwiększyło jeszcze liczbę osiągniętych celów, przerobionych nowych lekcji, doświadczeń oraz zrealizowanych marzeń! Pomimo tego, że praktycznie cały 2022 to ciąża, a potem pierwsze miesiące życia we troje, a może właśnie dzięki temu, że to się wydarzyło, zbudowałam pełny Dream Team w biznesie, zrealizowałam ogrom projektów oraz marzenie o mentoringu dla kobiet, a także odwiedziłam miejsca, perełki świata, które zawsze chciałam zobaczyć" - wymieniła.

Agnieszka Antosik wspomniała o tym, za co jest wdzięczna i życzyła innym budowania pięknych i wartościowych relacji z bliskimi.

"Ostatnie miesiące to slow life i zaglądanie w głąb siebie, coś, na co czekałam dużo czasu, ale to, co najważniejsze - budowałam i pielęgnowałam wartościowe relacje: mąż, dziecko, rodzina, przyjaciele, współpracownicy, biznesowy mastermind... I tego ostatniego życzę wam i sobie najwięcej na rok 2023 - cudownych relacji, zarówno w życiu, jak i w pracy, ale także relacji z samym sobą i bycia blisko siebie w każdym obszarze naszego życia" - podsumowała.

Dla Agnieszki Antosik to relacje są najważniejszym aspektem życia. Należy je pielęgnować, nie tylko te z innymi, ale przede wszystkim trzeba nauczyć się kochać siebie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Marcin

Agnieszka i Marcin byli parą, która została połączona przez ekspertów w 2. sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy od początku byli bardzo tajemniczy i powściągliwi. Wydawało się, że niechęć do wszechobecnych kamer będzie spoiwem, które, ku zaskoczeniu, połączy świeżo upieczonych małżonków. Produkcja programu podejrzewała nawet, że uczestnicy spotykają się w tajemnicy. Choć oboje zdecydowali się pozostać w małżeństwie, niedługo po emisji finałowego odcinka Marcin poinformował o rozstaniu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości