Gwiazdy

Kailia Posey popełniła samobójstwo. Przyjaciel wiedział o jej problemach. "Borykała się z kilkoma rzeczami"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Przyjaciel Kailii Posey wiedział, że modelka ma problemy

Przyjaciel zmarłej kilka dni temu gwiazdy "Małej Miss" przyznał, że wiedział o problemach, z jakimi borykała się uczestniczka konkursów, jednak nikt z jej otoczenia nie potrafił jej pomóc. Rodzina wydała również oświadczenie.

Kailia Posey była jedną z gwiazd programu "Mała Miss", w której małe dziewczynki brały udział w konkursach piękności. Kailia kontynuowała swoją przygodę jako nastolatka, aż do niedawna. Zrozpaczona rodzina kilka dni temu powiadomiła o jej śmierci.

Przyjaciel Kailii Posey powiedział, że wiedział o jej problemach

Kailia Posey szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, kiedy jako dziecko wzięła udział w programie "Mała Miss". To program, realizowany w latach 2009-2013, w którym widzowie obserwowali zmagania dziewczynek marzących o koronie miss piękności.

Kailia Posey była jedną z najbardziej znanych uczestniczek. To właśnie jej twarz znalazła się na plakacie promującym program. Po latach kontynuowała swoją przygodę z konkursami piękności. Na początku 2022 r. ogłosiła, że zamierza ubiegać się o tytuł Miss Washington Teen USA, a w mediach społecznościowych chwaliła się także swoimi osiągnięciami gimnastycznymi.

Niestety, w poniedziałek 2 maja, mama dziewczyny poinformowała o śmierci córki. Na początku internauci podejrzewali wypadek samochodowy, jednak dopiero teraz ujawniono oficjalną przyczynę śmierci. Kailia Posey popełniła samobójstwo.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak miała myśli samobójcze
Anna Świątczak miała myśli samobójcze Źródło: Co za Tydzień

Rodzina poinformowała o śmierci nastolatki

W oświadczeniu rodzina napisała:

"Brak nam słów. Zniknęła piękna dziewczynka. Proszę o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy utratę Kailii. Moje dziecko na zawsze" - napisała mama zmarłej 16-latki.

Śmierć 16-latki odbiła się w mediach szerokim echem. Serwis Page Six dotarł do bliskiego przyjaciela byłej uczestniczki konkursów piękności, który twierdzi, że przed samobójczą śmiercią Kailia Posey zmagała się z problemami. Jak się okazało, znajomi nastolatki nie mieli pojęcia, co dokładnie działo się wówczas w jej życiu.

"Wiedzieliśmy, że boryka się z kilkoma rzeczami i zrobiliśmy, co mogliśmy, by ją dopingować i pomóc. Nie wiedzieliśmy, o co chodzi" - powiedział bliski znajomy zmarłej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/kailaposey

Pozostałe wiadomości