Friz pokazał stan konta. Wartość akcji Ekipy wręcz zwala z nóg!

Weronika Sowa "Wersow", Karol Wiśniewski "Friz"
Weronika Sowa "Wersow", Karol Wiśniewski "Friz"
Źródło: MWMEDIA
Karol Wiśniewski, który w sieci funkcjonuje pod pseudonimem "Friz", jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Stworzył dobrze prosperujący biznes, którego pozazdrościć mu mogą najwięksi z innych branż. W jednym z najnowszych filmów Friz pokazał, ile dokładnie posiada teraz na bankowym koncie. Cóż, lepiej usiądźcie!

Karol "Friz" Wiśniewski jest polskim influencerem, youtuberem, założyciele dochodowej Ekipy Friza. Do 18 stycznia 2024 roku uzyskał 5,13 mln subskrybentów, a wszystkie jego filmy wyświetlono ponad dwa miliardy razy. Działalność w Internecie rozpoczął w 2010 roku — wówczas publikował filmy m.in. z jazdy na rolkach, by z czasem skupić się na kontencie związanym z popularnymi grami. Teraz wraz z partnerką Weroniką "Wersow" Sową tworzą najpopularniejszy duet w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Piotr Kupicha doświadczył klątwy sławy
Piotr Kupicha doświadczył klątwy sławy. "Mam dużo szczęścia, że mam gdzie wracać"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tyle zarobił Friz!

Aktualnie imperium stworzone Friza jest ogromne i zdecydowanie bardzo wartościowe. Influencer już w 2019 roku został milionerem i trzeba przyznać, że mimo młodego wieku właściwie już teraz mógłby osiąść na laurach i odcinać kupony ze zbudowanych zasięgów i sławy. Karol Wiśniewski jednak nie odpuszcza i wciąż jest aktywny na swoich kanałach.

Niedawno wraz z kolegami Friz zorganizował zabawę zatytułowaną "Za ile to zrobisz?". Gra ukazała się w kilku częściach, a wyzwania, którym musieli się poddać, były bardzo różne. Jedno z nich dotyczyło aplikacji bankowej. Za pokazanie, ile aktualnie znajduje się pieniędzy na koncie youtuber, zarobił 400 zł. O jakich kwotach mówiono? Aplikacja pokazała 181 tys. zł, co szczególnie nie zaskoczyło zgromadzonych. Inną kwestią była wartość akcji posiadanych przez Friza. Tu kwota sprawiła, że pozostali zaniemówili. Wartość akcji Ekipy miała wynosić około sześciu milionów złotych.

"Widzowie, kwota, jaka jest tutaj, nie da się jej w ogóle opisać" - słyszymy na nagraniu.

"Nie wiedzieliśmy, że to jest ten przecinek. Nie wiedzieliśmy o skali. To jest tak niestworzona liczba, że żaden człowiek nie odczyta, że to jest ta kwota. Jak numer telefonu" - dodał jeden z kolegów Friza.

Zaskoczeni?

Tak zmienili się Wersow i Friz!

W sierpniu 2023 roku najpopularniejsza para w Internecie świętowała rocznicę. Z tej okazji opublikowali ciekawy wpis, w którym zaprezentowali, jak zmienili się na przestrzeni lat. Trzeba przyznać, że oboje przeszli spory "glow up". Dla tych, którzy obserwują parę od niedawna, mogło to być sporym zaskoczeniem. Weronika Sowa nie ukrywa zresztą, że poddała się m.in. operacji powiększenia biustu, a liczne metamorfozy włosów w ostatnim czasie przyprawiały fanów celebrytki o niemały zawroty głowy.

Mało kto pamięta, że na początku przygody Wersow wyglądała zupełnie inaczej! Na początku związku charakterystyczną cechą jej wyglądu były różowe włosy, po których teraz nie ma śladu. Zresztą czupryna Friza również była ubarwiona w ten sam sposób. Nie jest również tajemnicą, że Wersow w 2021 roku zdecydowała się na operację powiększenia biustu.

"Dzisiaj mija 5 lat, odkąd jesteśmy razem. Przesuń w prawo, żeby zobaczyć zdjęcie z każdego roku" - napisała influencerka pod karuzelą zdjąć.

W czerwcu 2023 roku para doczekała się córki, która od pierwszych dni życia zaczęła być obecna w mediach społecznościowych rodziców.

Czytaj też: Wersow pokazała pierwsze zdjęcie córki. "Teraz Maja jest już z nami"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości