Dominik Abus zaskakująco o synach. "Być może znajdą się w kadrze Polski"

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus poddał się zabiegom kosmetycznym
Dominik Abus o wychowywaniu synów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Dominik Abus w ostatniej rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl powiedział o wychowywaniu synów. Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" powiedział, jakie zasady stara się im przekazać, a przy okazji uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, czym zajmują się jego starsi synowie.

Dominik Abus zyskał sporą rozpoznawalność w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym już od kilku lat regularnie komentuje produkcje telewizyjne wraz ze swoim kolegą Krzysztofem Radzikowskim. Przez lata uczestnik zyskał sporą rozpoznawalność, a widzowie zaczęli śledzić jego życie prywatne w mediach społecznościowych.

Dominik Abus powiedział, według jakich zasad wychowuje synów

To właśnie stamtąd dowiedzieli się, że Dominik Abus już od wielu lat jest w szczęśliwym związku z Igą Muszakowską, z którą wspólnie wychowują dwóch synów z jej poprzedniego związku, a także ich 6-letniego synka.

Rodzina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często mówią w wywiadach o życiu prywatnym. Mimo że Dominik Abus w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" występuje z kolegą, to niebawem będziemy mogli zobaczyć go w innym formacie stacji TTV "99. Gra o wszystko — VIP".

W rozmowie z Dagmarą Olszewską Dominik Abus powiedział nieco więcej o tym, jak wychowuje synów.

- W delikatny sposób, jak biorę starszych synów na siłownię, idziemy potrenować i rozmawiamy, staram im się mówić, czego w życiu nie mówić. Tak głębokich tematów jak depresja na razie nie poruszam z nimi, natomiast mówię im czego nie robić, jakich ludzi w życiu unikać na podstawie własnych doświadczeń — powiedział.

Synowie Dominika Abusa trafią do kadry Polski?

Dominik Abus w rozmowie z nami zaznaczył, że stara się ustrzec synów przed swoimi błędami, jednak wie, że sami będą musieli również takowe popełnić, aby nauczyć się co jest dobre, a co złe.

Oczywiście, że człowiek w życiu musi coś przeżyć, bo jeśli nic nie przeżyje i będzie miał życie podane na tacy, to się pogubi w tym życiu, bo człowiek taki nieprzygotowany do życia, który nie przeżył żadnej traumy, przy jakiejś tragedii życiowej nie będzie umiał sobie poradzić
- dodał.

Dominik Abus w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradził również, jaką pasję mają jego starsi synowie. Wyznał, że być może trafią do kadry Polski.

- Ja na razie dzieciom przekazuje podstawowe doświadczenia życiowe, żeby się nie oparzyli, żeby nie popełnili tych błędów co ja, m.in., tłumaczę im to, że nie wolno używać przemocy wobec drugiego człowieka, toksycznych ludzi trzeba unikać, ponieważ oni zabierają całą naszą pozytywną energię. Uważam, że moi starsi synowie idą w bardzo dobrą stronę, ponieważ zajmują się boksem, być może znajdą się w kadrze Polski bokserów juniorów, a drugie ich hobby to wędkarstwo. Z jednej skrajności w drugą, ale bardzo mi się to podoba — dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości