Karolina Bacia jest w ciąży. Zabawna reakcja ojca dziecka na zdjęcie z brzuszkiem

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Karolina Bacia jest w ciąży

Karolina Bacia ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Aktorka pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Zamieściła kilka zdjęć, a to najważniejsze zostawiła na koniec. Gwiazdy gratulują ciąży Karolinie Baci. Ojcem dziecka jest współtwórca bloga Make Life Harder.

Karolina Bacia to aktorka znana widzom TVN z serialu "Na Wspólnej" oraz "Papiery na szczęście". Grę aktorską artystki możemy podziwiać również na deskach teatralnych, a jej głos w dubbingu. Prywatnie Karolina Bacia związana jest ze znanym twórcą internetowym i poetą Jakobem Mansztajnem.

Karolina Bacia spodziewa się dziecka. Pokazała ciążowy brzuszek

Karolina Bacia i jej ukochany słyną z poczucia humoru i miłości do jedzenia. Fani pary dobrze wiedzą, jakich zdjęć mogą się po nich spodziewać. Zazwyczaj, gdy zakochani fotografowali się razem, to zawsze w towarzystwie pysznych potraw, którymi z przyjemnością się zajadali. I właśnie tym zdobyli serca obserwatorów na Instagramie. 20 kwietnia aktorka zamieściła kolejną publikację poświęconą kulinariom. Jednak ostatnie zdjęcie zdradza, że gwiazda "Na Wspólnej" wkrótce zostanie mamą!

"Pizza, makaron czy Mansztajn?" - podpisała żartobliwie zdjęcia na Instagramie.

"Szkoda, że nie powiedziałaś wcześniej..." - odpisał partner aktorki.

Pod postem pojawiły się gratulacje od fanów i innych gwiazd. Komentarz zostawiła m.in. Katarzyna Dąbrowska, Julia Kamińska i Katarzyna Ankudowicz.

Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Bacia w "Papierach na szczęście". Serial stał się rzeczywistością

Karolina Bacia gra w serialu TVN "Papiery na szczęście" Żanetę — przyjaciółkę głównej bohaterki (w tej roli Adriana Kalska). Fani serialu ucieszyli się z ciąży aktorki. Odkryli, że serialowa fikcja pokryła się z rzeczywistością. W "Papierach na szczęście" Żaneta spodziewa się dziecka. Widzowie wiedzą teraz, że nie jest to udawana ciąża.

"Ja wiedziałam, że w 'Papierach na szczęście' to jednak nie przypadek!" - skomentowała fanka.

"A więc w 'Papierach na szczęście' to autentyk!" - ucieszyła się inna osoba.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości