Programy

Roksana z "Projektu Lady" dokonała coming outu. Pokazała zdjęcie z dziewczyną

Programy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Roksana Gac wygrała drugą edycję "Projektu Lady"

Roksana Gac to zwyciężczyni 2. edycji "Projektu Lady", która właśnie pochwaliła się szczęściem w życiu prywatnym. Celebrytka pokazała czułe zdjęcie z partnerką i tym samym dokonała coming outu. Pod postem posypały się gratulacje.

Roksana Gac zyskała popularność dzięki udziałowi w 2. edycji "Projektu Lady". Pochodząca ze Szczecina kobieta wygrała program i pod wpływem Małgorzaty Rozenek-Majdan i mentorek zmieniła swoje życie. Po zakończeniu zdjęć Roksana Gac została w show-biznesie, jednak rzadko kiedy można ją spotkać na popularnych ściankach. Celebrytka prężnie rozwija za to swoje media społecznościowe.

Roksana Gac z "Projektu Lady" pokazała partnerkę i dokonała coming outu

Roksanę Gac jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Niedawno celebrytka opublikowała czułe zdjęcie z partnerką i tym samym dokonała coming outu. Roksana Gac wcześniej nigdy nie mówiła za dużo o miłości.

#withmygirl #loveislove #szczecin - podpisała zdjęcie.

Pod postem pojawiły się gratulacje od internautów.

"Szczęścia i ogrom miłości";

"Tak coś czułam! Dużo miłości";

"Dobrze widzieć cię szczęśliwą! Powodzenia dziewczyny" - czytamy w komentarzach.

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć" Źródło: co za tydzień

Roksana Gac zmieniła swoje życie po udziale w "Projekcie Lady"

Roksana Gac w momencie, gdy zgłosiła się do "Projektu Lady", miała 22 lata i trudną przeszłość. Celebrytka, będąc jeszcze nastolatką, trafiła do pogotowia opiekuńczego, co nie skończyło się dla niej dobrze. Roksana Gac wpadła w złe towarzystwo: zaczęła brać narkotyki i co chwila łamała prawo. Wkrótce potem skierowano ją do ośrodka wychowawczego. W dorosłym życiu uczestniczka popularnego show zapragnęła zawalczyć jednak o siebie i z tego względu postawiła na "Projekt Lady", który ostatecznie wygrała. Roksana Gac opuściła program jako całkiem nowa osoba: zerwała kontakty z dawnymi znajomymi, pogodziła się ze skonfliktowaną od dawna mamą i zmieniła swój wizerunek. Teraz okazuje się, że znalazła szczęście również w miłości.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości