Karolina Kempińska raz na zawsze ukróca niestosowne pytania o dzieci. "Nie mogę ich mieć" [TYLKO U NAS]

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińśka
Karolina Kempińska opowiedziała nam o przygotowaniach do ślubu z Krzysztofem Skibą
Źródło: B. Zalesinski
Karolina Kempińska w rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o przygotowaniach do ślubu z Krzysztofem Skibą. Gwiazda wyjawiła czy wraz z ukochanym wyjadą w podróż poślubną. Ukochana muzyka dodała też, że często słyszy pytania o potomstwo i raz na zawsze chce zamknąć ten drażliwy temat.

Karolina Kempińska oprócz swojej pasji do modelingu może pochwalić się również imponującym wykształceniem oraz zaangażowaniem społecznym. Narzeczona Krzysztofa Skiby posiada tytuł magistra z zakresu pedagogiki animacyjnej i pedagogiki resocjalizacyjnej, które zdobyła na Uniwersytecie Łódzkim. W życiu zawodowym związana jest z branżą informatyczną. Od ponad ośmiu lat prowadzi wegetariański styl życia, co jest wyrazem jej troski o prawa zwierząt. Jest zaangażowana w działalność na rzecz różnych organizacji i inicjatyw, takich jak schroniska dla zwierząt czy prozwierzęce akcje społeczne.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

100 lat Warner Bros
100 lat Warner Bros.

Karolina Kempińska o ślubie z Krzysztofem Skibą

Karolina Kempińska w rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl wyjawiła, że ślub jest dla niej wyjątkowo ważnym i intymnym wydarzeniem. Właśnie dlatego data ceremonii znana jest tylko najbliższym pary i zaproszonym gościom. Narzeczona Krzysztofa Skiby nie ukrywa, że nie chciałaby, aby fotoreporterzy zakłócili przebieg tego ważnego dla niej dnia. Modelce zależy również na tym, aby goście pary czuli się komfortowo w trakcie trwania uroczystości.

Data ślubu jest tajemnicą. Po fakcie będzie wiadomo. Na pewno na swoich socjalach podzielimy się interesującymi kadrami i zapewniającymi intymność gościom, którzy sobie jej życzą. Nie chcemy żadnych reporterów, którzy wbijają się drzwiami i oknami i jest to, lekko mówiąc, nieznośne. Impreza będzie zamknięta i z ochroną dla spokoju naszego i naszych najbliższych — zdradziła.

Karolina Kempińska wyjawiła nam, że wśród gości uroczystości pojawią się także osoby znane. Dbając ich prywatność, nie zdradziła jednak konkretnych nazwisk.

Tak, ale są to przyjaciele, więc nie mam zamiaru ich "sprzedawać ", jeśli będą chcieli, to podzielą się kadrami po ceremonii — ucięła.

Zapytaliśmy Karolinę Kempińską również o same przygotowania do ślubu oraz o to, czy para zdecydowała się na skorzystanie z usług wedding plannera. Gwiazda opowiedziała, że za organizacje tej ważnej uroczystości zadba sama.

— Sama wszystko organizuję, razem z Panią florystką ustaliłyśmy delikatne, eleganckie dekoracje, będzie pięknie. Ale sama wszystko wymyśliłam, choć Krzyś pomaga mi, że stroną "artystyczną", którą chcę na ten moment trzymać w tajemnicy, ale nie będzie to nic szokującego, nasza impreza jest po to, by spędzić czas, że sobą i najbliższymi nam ludźmi, bawić się, tańczyć i rozmawiać, za duża ilość atrakcji rozbija imprezę w moim odczuciu — zdradziła.

Karolina Kempińska wyjawiła też czy wraz z przyszłym mężem mają już zaplanowaną podróż poślubną. Jej odpowiedź z pewnością wiele osób zaskoczy.

— Odbyliśmy podróż przedślubną — byliśmy w Turcji i polecieliśmy balonem w mojej wymarzonej Kapadocji. Było wspaniale! I tak jak Krzyś wspomniał niedawno w wywiadzie: u nas mamy miesiąc i rok miodowy od dawna, na co dzień w domu. Ponadto Krzyś co weekend ma koncerty bądź stand-upy, ciężko było nawet ten majowy tydzień "urwać". Ale dzień po weselu czekają nas 2 dni w magicznym miejscu pod Łodzią, taki mini weekend poślubny — zdradziła.

Krzysztof Skiba,. Karolina Kempińska
Karolina Kempińska zdradziła, czy planują z Krzysztofem Skibą podróż poślubną
Krzysztof Skiba,. Karolina Kempińska
Źródło: archiwum prywatne

Zapytaliśmy Karolinę Kempińską czy w dobie mody na przedślubne metamorfozy gwiazd sami planują się jakaś poddać. Jak wyjawiła, oboje o siebie dbają i niezależnie od wesela zależy im na trzymaniu formy.

— Dbamy o siebie i staramy się schudnąć, jest to niezależne od wesela, chcemy mieć efekty długofalowe, a nie efekt jo-jo —  powiedziała.

Na instagramowym profilu Karoliny Kempińskiej często pojawiają się pytania dotyczące posiadania dzieci. Przyszła żona Krzysztofa Skiby w rozmowie z nami wyjawiła, że zagadnienia te stają się coraz trudniejsze i apeluje do dziennikarzy i internautów, by więcej nie poruszali tego tematu.

- Zastanawiałam się, czy znowu zbyć odpowiedź na to pytanie, ale wolę już na zawsze je ukrócić: nie planujemy potomstwa. Krzyś już się spełnił w tym "temacie" i ma dwóch dorosłych synów, a ja od kilku lat nie mogę mieć dzieci, ze względów zdrowotnych. Mogłam je mieć wcześniej, ale nie chciałam się na nie decydować, bo nie poznałam wcześniej mężczyzny, z którym chciałam być do końca życia, a mieć dzieci po prostu, "by je mieć" uważam za nieodpowiedzialność. Prosiłabym więc o niezadawanie już tego pytania. Wiele kobiet nie może mieć dzieci i to przeżywa, takie pytania to wbijanie noża w pulsującą ranę. Ja nie odczuwam braku potomstwa, jestem spełniona w związku i jako "psia mama", ale nie chcę więcej odpowiadać na to pytanie. Dziękuję — powiedziała Karolina Kempińska.

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba
Karolina Kempińska nie kryje irytacji ciągłymi pytaniami o dzieci
Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba
Źródło: Materiały własne

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: B. Zalesinski

podziel się:

Pozostałe wiadomości