Karolina Pisarek ma kolejne kłopoty ze zdrowiem. "To nie jest tak, że problem zniknął"

Autor:
Urszula
Grabowska
Karolina Pisarek

Karolina Pisarek to finalistka piątej edycji "Top Model". Zajęła drugie miejsce i zyskała międzynarodową karierę. Niestety gwiazda musiała zawiesić niektóre swoje obowiązki zawodowe, ponieważ okazało się, że ma torbiel. To nie koniec jej problemów ze zdrowiem.

Karolina Pisarek to 25-letnia modelka, która zyskała sławę dzięki "Top Model". Dziewczyna była na okładkach wielu magazynów modowych i podjęła współpracę z kilkoma modowymi markami. W czerwcu 2022 roku wyszła za mąż za przedsiębiorcę Rogera Sallę.  Para wyprawiła huczne wesele, które transmitowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Projekt Plaża Dziwnów. Karolina Pisarek-Salla o popularności stand up paddle boarding
Projekt Plaża Dziwnów. Karolina Pisarek-Salla o popularności stand up paddle boarding Źródło: "Co za Tydzień"

Karolina Pisarek o przepuklinie

Na początku września modelka zaczęła odczuwać migreny, które nie pozwalały jej funkcjonować. Karolina Pisarek po kilkudniowych konsultacjach u specjalistów usłyszała diagnozę - torbiel przysadki mózgowej. Fani wspierali ją w tych trudnych chwilach. Gwiazda podziękowała swoim obserwującym na Instagramie za wsparcie i obiecała im, że nie podda się i będzie walczyć. Ostatnio modelka udzieliła wywiadu dla jastrzabpost.pl, w którym wyznała, że ma kolejne problemy ze zdrowiem. 

"Badam się dalej pod okiem specjalistów. To nie jest tak, że problem zniknął. Dużo ludzi zarzuca mi różne bzdury, a tymczasem oprócz tego, że mam powiększoną przysadkę mózgową, bo mam w niej torbiel, to jeszcze mam przepuklinę międzykręgową. Kiedy zdrowie odmawia posłuszeństwa, to jest najgorsze, co może być. Zwłaszcza jak przydarza się osobie, która chce się spełniać" - mówi Karolina Pisarek. 

Historia miłości Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Karolina Pisarek i Roger Salla poznali się w klubie sportowym podczas treningu tajskiego boksu. Gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Viva!" opowiedziała o ich pierwszym spotkaniu.

"Na zajęciach boksu pojawił się Roger Salla, który przyszedł specjalnie na mój trening, bo dowiedział się od swojego przyjaciela, mojego trenera, że ja tam uczę się boksować. Byłam w stroju sportowym, nieumalowana, z włosami związanymi w koczek. Mówił potem, że najbardziej go urzekła moja naturalność, bo poznał mnie taką, jaka jestem na co dzień" - zdradziła Karolina Pisarek.

Modelka wspomina, że Roger Salla krępował się i na początku wysyłał do niej tylko emotikony. Dopiero po jakimś czasie odważył się na pierwsze: "Co słychać?". Potem była pierwsza randka, druga, trzecia i tak zostali najgorętszą parą show-biznesu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Karolina Pisarek:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości