Cristiano Ronaldo opublikował zdjęcie z rodziną. Uwagę skradła najmłodsza córka piłkarza

Cristiano Ronaldo pokazał córkę
Cristiano Ronaldo pokazał córkę
Źródło: Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/WireImage
Cristiano Ronaldo pokazał za pośrednictwem mediów społecznościowych urocze zdjęcie ze swoją ukochaną Georginą Rodriguez i dziećmi. Fotografia w kilka chwil obiegła media, a internauci zwrócili uwagę na wyjątkową urodę najmłodszej córki piłkarza. "Bella wygląda niemal identycznie jak tata! Śliczna dziewczynka" - pisali.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez od lat tworzą zgraną parę. Niedawno ich rodzina ponownie się powiększyła i zakochani powitali na świecie córeczkę - Bellę Esmeraldę. To pierwszy raz od dawna, gdy rodzina pokazała się w komplecie. 

Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie z rodziną 

Cristiano Ronaldo to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził ponad 485 milionów obserwatorów. To właśnie oni zachwycają się niemal każdym postem, zdjęciem i filmem, które opublikuje sportowiec. Fotografia rodzinna, która pojawiła się na jego Insta Stories, w kilka chwil obiegła media. Cała uwaga skupiła się na maleńkiej Belli Esmeraldzie. 

Tuż po opublikowaniu zdjęcia w mediach pojawiły się setki komentarzy. Internauci zachwycali się urodą najmłodszej córki piłkarza i zauważyli duże podobieństwo do obojga rodziców. 

Cristiano Ronaldo z rodziną
Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie z rodziną
Cristiano Ronaldo z rodziną
Źródło: Instagram

"Bella wygląda niemal identycznie jak tata! Śliczna dziewczynka" - czytamy. 

"Wspaniale widzieć Was razem. Mam nadzieję, że od tej pory los będzie Wam całkowicie przychylny" - napisał jeden z obserwatorów Cristiano Ronaldo. 

"Cała rodzina razem. Celebrujcie te chwile" - skomentował zdjęcie internauta. 

Bella Esmeralda - córka Cristiano Ronaldo

18 kwietnia Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez opublikowali oświadczenie, w którym napisali, że powitali na świecie córkę, jedno z dzieci z ciąży bliźniaczej. Niestety syn pary zmarł przy porodzie. To traumatyczne przeżycie wpłynęło na życie i karierę małżeństwa, które na pewien czas zniknęło z mediów. Od niedawna rodzina pokazuje się w komplecie i cieszy każdą wspólnie spędzoną chwilą. 

"Nie ma jak w domu. Gio i nasza córeczka wreszcie są razem z nami. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa i gesty. Wasze wsparcie jest bardzo ważne. Wszyscy czuliśmy miłość i szacunek, jakim darzycie naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie przywitaliśmy na tym świecie" - napisał piłkarz w swoim poście na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości