Karolina Pisarek o aktualnym stanie zdrowia. "Zaczęłam przyjmować hormony" [TYLKO U NAS]

Karolina Pisarek i Roger Salla
Karolina Pisarek i jej mąż mają za sobą trudne chwile
Źródło: MWMEDIA
Karolina Pisarek w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o problemach ze zdrowiem, z jakimi borykała się przez ostatnie miesiące. Modelka była świeżo upieczoną mężatką, gdy dowiedziała się, że ma w głowie dużą torbiel. To właśnie jej ukochany Roger Salla był dla niej największym oparciem w tym trudnym momencie. "Jednego dnia czujesz się pełen sił, a drugiego nie możesz wstać" - wspominała.

Karolina Pisarek wzięła udział w najnowszym odcinku cyklu "Szafy gwiazd", który już niedługo pojawi się na naszej stronie i przy okazji opowiedziała nam też o swoim zdrowiu. Modelka niecały rok temu dowiedziała się, że ma torbiel, która jest zlokalizowana w głowie. Gwiazda i jej bliscy przechodzili wtedy przez trudny czas. Na szczęście wszystko jest już na dobrej drodze.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Karolina Pisarek w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie męża

Karolina Pisarek niecały rok temu poinformowała fanów, że ma poważne problemy ze zdrowiem. Modelkę bardzo bolała głowa i na badaniach okazało się, że w jej głowie rozwijała się torbiel. Gwiazda oddała się w ręce lekarzy i dziś na szczęście czuje się znacznie lepiej.

- To był bardzo intensywny dla mnie rok. Byłam w trzech programach telewizyjnych i wyszłam świeżo za mąż. Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych z głową, nigdy mnie nawet głowa nie bolała, a okazało się, że miałam ogromną torbiel w przysadce mózgowej. Dziś już wiem, że jest o wiele lepiej, bo moja torbiel jest już o połowę mniejsza - mówiła.

Gwiazda w momencie usłyszenia diagnozy była zaledwie chwilę po ślubie z Rogerem Sallą. To właśnie ukochany Karoliny Pisarek był dla niej największym oparciem. Małżeństwo zostało wystawione na próbę i zdało ją wręcz wzorowo.

Roger stanął na wysokości zadania. Robił wszystko dla mnie, robił wszystko za mnie, rzucił wszystkie swoje obowiązki, jeździł ze mną po lekarzach, po rezonansach. To był taki moment... Mimo że byliśmy świeżo upieczonym małżeństwem, poczułam, że mogę mojemu mężowi w 100 proc. zaufać
- chwaliła męża Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek dzięki chorobie przewartościowała swoje życie

Karolina Pisarek nigdy nie ukrywała, że moment usłyszenia diagnozy był dla niej przerażający. W rozmowie z nami wróciła wspomnieniami do tego dnia. Dodała, że cała ta sytuacja sprawiła, że przewartościowała swoje życie.

Jak jesteś u neurochirurga, siedzisz i nagle mówi ci: "kwalifikuje się pani na operację", a ty jesteś w trakcie nagrań programu telewizyjnego... Nie było jej w planach. Wtedy całe życie się przewartościowuje. Jednego dnia czujesz się pełen sił, a drugiego nie możesz wstać. To mi bardzo dużo pokazało 
- opowiadała.

Chociaż leczenie na szczęście zadziałało, lekarze do dziś nie wiedzą, dlaczego torbiel Karoliny Pisarek była aż tak duża.

- Co było spowodowane tym, że była tak duża? Kilku neurochirurgów mogło mi to przybliżyć, natomiast żaden z nich nie był do końca pewien. Zaczęłam przyjmować odpowiednie hormony i dziś jest ok - zapewniła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości