Karolina Pisarek o konflikcie z Michałem Wiśniewskim. "Chciał wyjść na bohatera"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Karolina Pisarek o konflikcie z Michałem Wiśniewskim

Kilka miesięcy temu w mediach było głośno o konflikcie Karoliny Pisarek i Michała Wiśniewskiego, który wybuchł na planie jednego z muzycznych programów. W ostatnim wywiadzie modelka wróciła wspomnieniami do tego czasu i powiedziała, jak wobec niej zachował się lider zespołu Ich Troje.

Karolina Pisarek, która zyskała rozpoznawalność w jednej z edycji "Top Model" nie chce rezygnować z medialnej kariery, dlatego często możemy ją oglądać w różnych telewizyjnych programach.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Pisarek o konflikcie z Michałem Wiśniewskim

Modelka zdecydowała się również na cykl w "Dzień dobry TVN", w którym pokazywała przygotowania do swojego ślubu z przedsiębiorcą Rogerem Sallą. Kiedy Karolina Pisarek wzięła udział w muzycznym show, wielu widzów nie kryło swojego oburzenia.

Uważali, że modelka nie potrafi śpiewać, a zazwyczaj w takich programach biorą udział osoby, które mogą pochwalić się pewnymi umiejętnościami. Do tego grona osób należał również jeden z jurorów programu — Michał Wiśniewski, który nie był sympatykiem Karoliny Pisarek.

Po kilku odcinkach, kiedy to Michał Wiśniewski głośno wyrażał swoje zdanie na temat udziału w show Karoliny Pisarek, media zaczęły rozpisywać się o ich konflikcie. W prawie wszystkich odcinkach Karolina Pisarek zajmowała ostatnie miejsce, w jednym z nich nie wzięła udziału przez zakażenie COVID-19, a w ostatnim zajęła pierwsze miejsce, kiedy wcieliła się w Fergie.

Karolina Pisarek ma żal do Michała Wiśniewskiego

Zdaniem modelki jej zwycięstwo zirytowało Michała Wiśniewskiego, który i tak od początku był do niej źle nastawiony.

"Na backstage'u Michał zaczął mówić 'Co to jest? To nie powinno tak być, ona nie powinna wygrać'. Zaczął podchodzić do wszystkich uczestników i ochrzaniać ich, że oddali na mnie głos, że wygrałam. Człowiek, który chciał mnie wesprzeć, odwalił coś takiego" - mówiła w rozmowie z Żurnalistą.

Karolina Pisarek zaznaczyła, że jedną z wypowiedzi słyszał jej mąż Roger Salla.

"Ja jej pokażę w następnym odcinku" - miał powiedzieć Michał Wiśniewski.

Karolina Pisarek dodała, że często słyszała słowa krytyki od wokalisty.

"Nie chcę, żeby ktoś myślał, że on mnie naprawdę wspierał, bo mnie nie wspierał. Tak naprawdę chciał wyjść na bohatera w świecie mediów, a ja nie chcę czegoś takiego" - dodała.

Michał Wiśniewski kilka miesięcy temu odniósł się do tych zarzutów. W rozmowie z Jastrząb Post wyznał, że traktował Karolinę Pisarek tak samo jak pozostałych uczestników programu.

"Ona jest uczestniczką programu, która usłyszała od jurorów to, co miała usłyszeć. Starałem się na pewnym etapie podnieść ją na duchu i nagle dostałem w twarz. Hasłem, takim dla mnie obraźliwym, czyli dwulicowość" - powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości