Karolina Pisarek pójdzie w ślady męża i zawalczy w oktagonie? "Sporty walki nie są mi obce"

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek pójdzie w ślady męża i zawalczy w oktagonie?
Źródło: MWMEDIA
Mąż Karoliny Pisarek niedługo zawalczy w oktagonie, w którym zmierzy się z bratem Wiktorii Gąsiewskiej. Modelka nie ukrywa, że pomaga Rogerowi Salli w przygotowaniach. Karolina Pisarek w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, czy sama ma w planach stanąć do walki podczas gali freak fightowej.

W 2022 roku modelka i uczestniczka "Top Model" Karolina Pisarek stanęła na ślubnym kobiercu. Jej partnerem został przedsiębiorca Roger Salla, którego poznała na sali treningowej. Ślub pary był ceremonią, która odbiła się szerokim echem w mediach. Nie tylko ze względu na przepych, ale również na cykl, który narzeczeni realizowali w ramach programu "Dzień Dobry TVN". W "Pisarek mówi tak" widzowie mogli podglądać żmudny proces przygotowań do wyjątkowego dnia. Sama Karolina Pisarek ochoczo relacjonowała je ponadto za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ewa Szykulska o przeszłości. Nie była lubiana
Ewa Szykulska o przeszłości. Nie była lubiana

Mąż Karoliny Pisarek zawalczy w oktagonie

Niedawno media obiegła informacja o nowej dziedzinie, w której rozwijać się będzie mąż Karoliny Pisarek. Roger Salla stanie do walki w oktagonie podczas kolejnej gali High League, a jego przeciwnikiem będzie brat Wiktorii Gąsiewskiej. Niedługo później Karolina Pisarek opublikowała szczery wpis, w którym nie ukrywała radości i przyznała, że cieszy ją, że Roger Salla spełnia marzenia. Przy okazji modelka otworzyła się na temat początków ich znajomości. Parę połączyła pasja do sportu, w tym szczególnie do sztuk walki. Modelka wróciła pamięcią do pierwszego spotkania.

"Nasza miłość zrodziła się dzięki sztukom walk. Historia zaczęła się na macie [...] Kontynuacja naszej historii była na walce naszego przyjaciela, gdzie Roger urzekł mnie swoją serdecznością (podał mi wodę)" - napisała.

Zapytaliśmy Karolinę Pisarek o emocje, które towarzyszą jej przed pierwszym starciem męża. Modelka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, że jest podekscytowana wydarzeniem, szczególnie przez wzgląd na fakt, że Roger Salla od dawna marzył o walce podczas gali freak fight.

- Towarzyszy mi ekscytacja na myśl, że mój mąż się spełnia! To jest najpiękniejszy okres, kiedy mamy cel i do niego dążymy. Jako dumna żona dokładam swoją cegiełkę i gotuje mu codziennie (dieta sportowca w okresie przygotowawczym jest bardzo precyzyjna i jesteśmy pod okiem dietetyka) - zdradza.

Czy towarzyszy jej strach związany z oglądaniem męża w oktagonie? Nie ukrywa, że stresuje się, ale wierzy w umiejętności Rogera Salli.

- Przyznam też, że nie jest mi to obojętne, wiadomo, że towarzyszy stres. Ale to jest naturalna kolej rzeczy. Roger trenuje sumiennie i stara się na 100%. Trzymam za niego kciuki - dodaje.

Karolina Pisarek zawalczy kiedyś w klatce?

Karolinę Pisarek i Rogera Sallę połączyła pasja do sportu. Para spotkała się na zajęciach i właściwie niedługo później ruszyli na pierwszą randkę. Modelka nie ukrywa, że sport dużo dla niej znaczy i jest integralną częścią jej życia. Czy sama ma w planach wystartować w oktagonie? W najbliższej przyszłości woli skupić się na rozwoju kariery.

- Na razie skupiam się na mojej karierze w inny sposób. Cenię sobie to, co wypracowałam przez lata i na razie nie zapowiada się, abym wskoczyła do klatki, mimo że sporty walki nie są mi obce. Pozostanę na macie treningowej — przyznaje Karolina Pisarek.

Czym zajmuje się mąż Karoliny Pisarek? Aktualnie Roger Salla pracuje w firmie z branży e-commerce, w której szefem jest jego tata — Marek Salla. Mężczyzna w rozmowie z serwisem Pudelek przyznał, że nie należy do osób, które realizują się jako "synowie swoich ojców".

"Znam takie osoby, które mają 'zawód syn', ja się do nich nie zaliczam. Jednak uważam, że wiele tego, co mam, to zawdzięczam swojemu ojcu" - powiedział.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości