Karolina Pisarek-Salla i Andziaks przekazały na WOŚP ślubne kreacje. Jest o co walczyć!

Autor:
Norbert
Żyła

W tegoroczną 31. edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyło się wiele gwiazd. Osoby z pierwszych stron gazet wystawiły na aukcje online ogrom cennych przedmiotów. Wiele z nich ma dla nich wartość sentymentalną. Do wspomnianych z pewnością można zaliczyć kreacje wystawione na rzecz Orkiestry przez Karolinę Pisarek-Sallę oraz Andziaks.

Karolina Pisarek-Salla jest polską modelką, która szerszą rozpoznawalność zyskała dzięki programowi "Top Model". Gwiazda dotarła do finału produkcji. Wkrótce po zakończeniu telewizyjnego show modelka wystąpiła na okładkach tak prestiżowych magazynów, jak  "Elle", "Glamour" czy "Harper’s Bazaar". W 2020 r. wygrała drugą edycję programu TVN "Ameryka Express".

Andziaks, czyli Andżelika Trochonowicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek serwisu YouTube. Na wspomnianej platformie pierwsze kroki stawiała już 9 lat temu. Obecnie jej kanał ma ponad 850 tysięcy subskrypcji. Andziaks w dodawanych przez siebie filmach dzieli się codziennym życiem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Karolina Pisarek-Salla na WOŚP przekazała suknię ślubną

31. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich — małych i dużych!", a jej finał został zaplanowany na niedzielę 29 stycznia.

Na ten szlachetny cel Karolina Pisarek-Salla przekazała niezwykle cenną dla siebie rzecz. Mowa tu o sukni ślubnej, którą miała na sobie podczas uroczystości i pierwszego tańca. Kreacja została zaprojektowana i uszyta dla modelki w Hiszpanii.

"Suknia ślubna, która ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną. Począwszy od faktu, że suknię zaprojektowałam wraz z główną projektantką jednego z największych światowych domów mody sukni ślubnych — Pronovias" - można przeczytać w opisie aukcji.

Karolina Pisarek-Salla wystawiła na aukcję suknię ślubną Źródło: Screen Allegro

Andziaks na WOŚP wystawiła suknię ze swojego ślubu

Andziaks na aukcję online Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy również wystawiła suknię ślubną. Kreacja influencerki jest obecnie jednym z najwyżej licytowanych przedmiotów, gdyż jej cena wynosi aż ponad 15 tysięcy złotych.

"Suknia jest niepowtarzalna, ponieważ wszystkie elementy dekoracyjne były wycinane i dopasowywane ręcznie na bazę sukni. Do użycia sukni zostały wykorzystane same szlachetne materiały. Szyjąc tę suknię, od początku wiedziałam, że chcę, aby przyniosła coś dobrego i pomogła innym!" - możemy przeczytać w opisie aukcji.

Warto dodać, że kreacja Andziaks została zaprojektowana przez projektanta Roberta Czerwika i zaraz po ślubie była w mediach tematem numer 1. Suknia influencerki zachwyciła wtedy wiele osób.

Suknia Andziaks wystawiona na aukcję WOŚP Źródło: Screen Allegro

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA / ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości