Karolina Pisarek szczerze o pieniądzach. "Uważam, że są potrzebne, żeby czuć spokój"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Karolina Pisarek o pieniądzach i niezależności finansowej

Karolina Pisarek promienieje w swoim małżeństwie. Od niedawna jest żoną Rogera Salli. Ukochany modelki jest majętnym biznesmenem. Gwiazda "Top Model" też przez lata budowała swoją karierę i zarabiała pieniądze. Dzięki temu zakochani mogą wspólnie przeżywać wspaniałe przygody, np. na ekskluzywnych wakacjach za granicą. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Karolina Pisarek opowiedziała, jaki ma stosunek do pieniędzy. Wyznała też, czy czuje się niezależna finansowo w związku.

Życie Karoliny Pisarek obserwowane jest przez tysiące ludzi na Instagramie. Modelka publikuje zdjęcia i filmiki z zagranicznych podróży czy też codziennego życia w Polsce. Od kiedy wyszła za mąż i urządziła bajeczne wesele, internauci komentują również status jej życia.

Karolina Pisarek o pierwszych zarobionych pieniądzach

Jakiś czas temu o znaczeniu pieniędzy w swoim życiu opowiadały m.in. Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Socha. Gwiazdy były zaproszone na premierę książki Joanny Przetakiewicz pt. "Pieniądze szczęście dają". Dla niektórych osób mówienie na głos o zarobkach czy czerpaniu radości z posiadania pieniędzy jest tematem tabu. Zapytaliśmy Karolinę Pisarek, jedną z najprężniej działających modelek w kraju, jaki ma stosunek do pieniędzy.

- Uważam, że są potrzebne. Potrzebne, żeby czuć spokój. Zdrowe jedzenie, leczenie, spełnianie marzeń. To wszystko kosztuje, dlatego są ważne — wyznała w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl.

Gwiazda wspomina uczucie, które towarzyszyło jej, gdy pierwszy raz zarobiła pieniądze za swoją pracę.

- Było to w Chinach, gdy wyjechałam na kontrakt modelingowy. Po 45-dniowym maratonie codziennych podróży i sesji zdjęciowych otrzymałam pieniądze, które w tym czasie zarobiłam. Część z nich przeznaczyłam na pomoc innym. To było dla mnie uczucie wolności. Czułam się szczęśliwa, że byłam w stanie je zarobić — dodała.

Małgorzata Socha o stwierdzeniu "Pieniądze szczęście dają"
Małgorzata Socha o stwierdzeniu "Pieniądze szczęście dają" Małgorzata Socha na premierze książki Joanny Przetakiewicz. Co sądzi o pieniądzach? Wyjaśniła, dlaczego to cały czas temat tabu.

Karolina Pisarek o niezależności finansowej. Czy Polacy mają dystans do zarobków gwiazd?

Joanna Przetakiewicz również pamięta swoją pierwszą wypłatę. W rozmowie z nami opisała to wspomnienie w ten sposób: "dla mnie smak niezależności jest jednym z podstawowych i najwspanialszych smaków dla kobiety". Cała rozmowa o jej podejściu do finansów tutaj. A czym dla Karoliny Pisarek jest niezależność finansowa, również w kontekście jej relacji z mężem?

- Niezależność finansowa jest dla mnie ważna. Z miłości do siebie i świadomości, że sama jestem w stanie zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jestem niezależna od 17. roku życia. To właśnie wtedy zaczęło się moje samodzielne życie i moja kariera. Uważam, ze jeśli tworzy się związek, to każda ze stron powinna być niezależna. Wtedy w relacji nie ma interesowności u żadnej ze stron — opisała swoje podejście.

Na koniec Kalina Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zapytała modelkę, czy uważa, że Polacy mają dystans do tego, ile zarabiają gwiazdy.

- Nie ma co mówić o narodzie. To kwestia indywidualna. Natomiast uważam, że warto się skupiać na pozytywnych opiniach, niż opiniach ludzi, którzy negatywnie komentują czyjeś osiągnięcia. Wiele ludzi widzi tylko sukces, a nie drogę do niego, która jest głównie wyboista — wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości