Karolina Pisarek opowiedziała o poprawianiu zdjęć. "Później wychodzę i ludzie mnie widzą"

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek o poprawianiu zdjęć
Źródło: MWMEDIA
Karolina Pisarek w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o tym, czy przerabia swoje zdjęcia. Modelka poruszyła również temat współczesnej młodzieży oraz zdradziła, czego nie opublikowałaby w swoich mediach społecznościowych.

Karolina Pisarek dała się poznać widzom w 5. edycji programu TVN "Top Model", gdzie doszła do finału. Ostatecznie jednak modelka zajęła drugie miejsce, przegrywając z Radkiem Pestką. Pomimo braku wygranej gwiazda rewelacyjnie poradziła sobie w świecie modelingu. W 2020 r. wygrała drugą edycję programu TVN "Ameryka Express".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tomasz Karolak o TikToku
Tomasz Karolak o TikToku

Karolina Pisarek o tym, czy przerabia swoje zdjęcia

Karolina Pisarek udzieliła niedawno wywiadu serwisowi plejada.pl. W trakcie rozmowy gwiazda odniosła się do komentarzy fanów oskarżających ją o przerabianie zdjęć. Modelka, odpowiadając na pytanie, wyznała, że stara się ograniczać używanie Photoshopa. Jak twierdzi, zależy jej na szczerości wobec swoich fanów, gdyż doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że prawda i tak wyjdzie na jaw.

"Staram się ograniczać używanie Photoshopa na Instagramie, dlatego że później wychodzę i ludzie mnie widzą. Nie chcę, żeby była różnica między tym, co pokazuję w sieci i jak wyglądam na żywo. Chcę, żeby to było spójne. Nie lubię kłamstwa" - powiedziała modelka w rozmowie z serwisem.

Karolina Pisarek opowiedziała również na pytanie, czy jest coś, czego by nie pokazała w swoich mediach społecznościowych. Modelka jest pewna, że z pewnością nie pokazałaby swojego życia intymnego.

"Swojego prywatnego życia... takiego łóżkowego" - powiedziała Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek o współczesnej młodzieży

W trakcie rozmowy z portalem Karolina Pisarek opowiedziała również o tym, co myśli na temat współczesnej młodzieży. 25-lata opowiedziała o swoich zmartwieniach w związku z brakiem wzajemnego bezpośredniego kontaktu wśród młodych ludzi. Jak mówi, kiedyś więcej czasu spędzało się razem, a teraz zastąpiły wspomniany czas smartfony.

Przy okazji Karolina Pisarek opowiedziała o tym, że niezwykle jest zadowolona z ruchu "Body positive", gdyż dzięki niemu coraz więcej młodych ludzi ma odwagę, aby wprost mówić o problemach, jakie ich trapią.

"Kiedyś wychodziło się na podwórko i bawiło się z dziećmi. Teraz taka młoda osoba może być samotna, bo nie wychodzi do znajomych i wszystko jest w sieci. Obserwują nas młode osoby i porównują się do nas. To, jak prowadzimy swoje życie na co dzień, ma bardzo duży wpływ na to, jak odbierają to inni. Bardzo się cieszę, że jest trend na "body positive" i coraz więcej osób mówi o swoich problemach" - powiedziała gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości