Jessica Mercedes miała wypadek na Bali. "Skuter wjechał w przepaść"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jessica Mercedes miała wypadek

Jessica Mercedes od dłuższego czasu przebywa na Bali, gdzie odbywa kursy jogi. Celebrytka jechała na kolejne zajęcia, gdy uległa wypadkowi. Okazało się, że jej skuter wjechał do rzeki. "Zatrzymałam cały ruch, na pomoc przyszły nawet psy" - relacjonowała.

Jessica Mercedes nie ma za sobą łatwego czasu. Celebrytka już jakiś czas temu przeszła rytuał oczyszczenia w Meksyku, który miał jej pomóc zostawić za sobą trudne chwile. W grudniu blogerka wyjechała na Bali, by w swoim stylu rozpocząć 2023 rok. Gwiazda oddała się naturze i postanowiła ukończyć kurs jogi, a w całej wyprawie towarzyszył jej brat. Niestety w pewnym momencie Justin Kirschner się rozchorował i Jessica Mercedes musiała sobie dalej radzić sama.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jessica Mercedes miała wypadek na Bali. Jej skuter wjechał do rzeki

Jessica Mercedes swój pobyt na Bali relacjonuje na InstaStories. To właśnie tam wyjaśniła, że jej brat się rozchorował i dlatego musiała pojechać na zajęcia z jogi sama. Celebrytka musiała też sama poprowadzić skuter.

"Justin jest chory. Muszę sama jechać skuterem. (...) Trzymajcie kciuki, żebym przeżyła... (...) Dobra, bez przesady, co to jest taki skuter. Ja się nie boję, tylko moja rodzina się o mnie boi: 'Nie możesz wsiadać do takiego pojazdu, bo się zabijesz'" - powiedziała.

Jak się okazało, obawy bliskich Jessiki Mercedes były bardzo uzasadnione. Celebrytka bowiem niedługo potem uległa wypadkowi, a jej skuter wjechał do rzeki.

"Właśnie miałam wypadek, wjechałam skuterem do tej rzeki. Pan mnie uratował. (...) Wszystko mam mokre i rozbiłam skuter. Czyli nie umiem jeździć skuterem, wszyscy się ze mnie śmieją..." - mówiła w emocjach.

Jessica Mercedes miała wypadek na Bali
Jessica Mercedes miała wypadek na Bali Jessica Mercedes miała wypadek na Bali Źródło: Screen

Na szczęście miejscowi ruszyli jej z pomocą. Celebrytka wyjaśniła, że w rzece znalazła się z powodu innego incydentu drogowego. Wcześniej w Jessicę Mercedes wjechał inny kierowca skutera, a ona chciała go ominąć. Wszystko porównała do sceny jednego z popularnych filmów.

"Z kanału pomogło mi go wyciągnąć sześciu panów, zatrzymałam cały ruch, na pomoc przyszły nawet psy. Niestety, nie mam zdjęcia skutera w kanale, bo najpierw wyłowiliśmy skuter, a później szukaliśmy w wodzie telefonu. Jak widać w bagażniku skuter zalany, więc będę musiała odkupić. Dosłownie 12 minut wcześniej wjechał we mnie jakiś blondyn jak w Julię Robert w "Jedz, módl się, kochaj', a ja chciałam go ominąć i wjechałam skuterem do rzeki/kanału. Na szczęście z niego zeskoczyłam i sam skuter wjechał w przepaść, a ja zostałam na ulicy" - relacjonowała.

Gwiazda ostatecznie poszła na swoje zajęcia na piechotę.

Jessica Mercedes miała wypadek na Bali
Jessica Mercedes miała wypadek na Bali Jessica Mercedes miała wypadek na Bali Źródło: Screen

Jessica Marcedes zaapelowała do fanów. "Afirmacje szybko działają"

Jessica Mercedes nie ukrywała, że wypadek bardzo odbił się na jej kondycji. Celebrytka była mocno rozkojarzona i miała problemy z utrzymaniem balansu ciała. Wtedy podzieliła się z fanami pewną przestrogą, by uważać na to, czego się sobie życzy. Blogerka bowiem od dawna żartowała, że spotka ją podobne zdarzenie.

"Cały tydzień żartowałam, że mógłby ktoś we mnie wjechać tak jak w nią i poznałabym jak ona miłość życia. Nie mówcie takich rzeczy na żywo, afirmacje szybko działają!" - apelowała.

Na koniec pokusiła się o lekką dawkę humoru.

"Jak myślicie, spotkam jeszcze gdzieś tego pana z wypadku? Żartowałam, żartowałam. Nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki, ja już dziękuję za dzisiejszą kąpiel w kanale" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK

Pozostałe wiadomości