Karolina Pisarek w bajkowej podróży poślubnej. Zatrzymała się w hotelu wartym fortunę

Autor:
Dominika
Kowalewska
Karolina Pisarek na bajecznych wakacjach

Karolina Pisarek i Roger Salla muszą odpocząć po intensywnym miesiącu. Po hucznym ślubie szybko spakowali walizki i wyjechali z Polski. Karolina Pisarek zdradziła, gdzie się zatrzymali. To nie jest hotel dla przeciętnie zarabiającego Polaka.

Karolina Pisarek wyjechała na egzotyczne wakacje. Modelka musi odetchnąć po intensywnym czasie. Jej ślub z Rogerem Sallą stał się na tyle medialny, że nawet przygotowania do ceremonii były emitowane w telewizji. Para udała się więc na wymarzone wakacje.

Karolina Pisarek w podróży poślubnej

Para wyjechała z Polski niedługo po ślubie. Najpierw odwiedzili Stany Zjednoczone, jednak celem podróży była wyspa Bora Bora. Karolina Pisarek jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Od ślubu są to jedynie szczęśliwe chwile. Odkąd wraz z Rogerem Sallą wyruszyli w podróż, celebrytka nieustannie publikuje nowe treści. Niedawno podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje w bikini na tle lazurowej wody.

"Bora Bora. Miejsce, które zawsze chciałam odwiedzić. Honeymoon tutaj to spełnienie jednego z największych marzeń. Wdzięczna za każdą chwilę spędzoną tutaj" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Jak się okazuje, miejsce, w którym zatrzymała się Karolina Pisarek, nie należy do tanich. Nawet nie do średnio drogich. Cena za pokój w kurorcie Four Seasons Resort Bora Bora jest wysoka — za tydzień wypoczynku można zapłacić nawet 100 tys. złotych.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Karolina Pisarek - ślub

Ślub Karoliny Pisarek był wydarzeniem, dzięki któremu modelka mocno zaznaczyła swoją obecność w mediach. O szczegółach z tego wyjątkowego dnia powstały liczne artykuły. Karolina Pisarek i Roger Salla pobrali się 10 czerwca w oddalonym od Warszawy o 80 km Folwarku Łochów. Piękna ceremonia nie mogła obejść się bez przygód. Świeżo upieczeni małżonkowie prawie stracili tort - na terenie wesela wybuchł mały pożar, który na szczęście udało się ugasić.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości