Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała dziecko. Najmłodszy syn gwiazdy ma już rok

Halina Mlynkova pokazała rocznego syna
Halina Mlynkova pokazała rocznego syna
Źródło: MWMEDIA
Halina Mlynkova jest dumną mamą rocznego Lea. Z okazji urodzin synka wokalistka postanowiła swoją dumę publicznie wyeksponować. Opublikowała zdjęcia, które są dokumentacją rocznego rozwoju pociechy Haliny Mlynkovej. "Rok, który zmienił wszystko na lepsze" - napisała.

Halina Mlynkova jest mamą na pełen etat. Wokalistka zdobyła popularność dzięki zespołowi Brathanki, jednak od lat stawia na karierę solową. Ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Halina Mlynkova przez wiele lat związana była z Łukaszem Nowickim, z którym doczekała się syna Piotra. Niedawno na świat przyszło drugie dziecko gwiazdy, które jest owocem związki z Marcinem Kindlą.

Halina Mlynkowa świętuje urodziny syna. Pokazała intymne zdjęcia

Dotychczas Halina Mlynkova chroniła prywatność najmłodszej pociechy. Z okazji 1. urodzin zrobiła wyjątek. I to całkiem pokaźny. Artystka opublikowała szereg zdjęć syna Lea, na których pokazała, jak wyglądał ich wspólny, pierwszy rok na świecie. Dumna mama wyeksponowała fotografie, na których uchwyciła dziecko umazane zupką czy w objęciach partnera.

"Leo 29.6.2021. Dziś mija roczek! Rok, który zmienił wszystko na lepsze! Kochamy Cię" - napisała Halina Mlynkova.

Aktualnie Halina Mlynkova związana jest z polskim muzykiem Marcinem Kindlą. Para tworzy wyjątkową, patchworkową rodzinę. Partner Haliny Mlynkovej ma syna Nikodema, natomiast wokalistka - syna Piotra. Teraz wspólnie doczekali się kolejnego syna Leo.

Halina Mlynkova opowiedziała o starszym synu
Halina Mlynkova zachwala syna. Jest w szoku, że Piotr ma taką wiedzę.
Źródło: Co za Tydzień

Halina Mlynkova i Leszek Wronka - życie jak z bajki zakończone rozwodem

Halina Mlynkova i Leszek Wronka poznali się w 2011 roku. Wówczas wokalistka była jeszcze w związku małżeńskim z Łukaszem Nowickim. Leszek Wronka jest czeskim producentem muzycznym, który odpowiadał m.in. za karierę Ewy Farny. Halina Mlynkova wspominała, że jedną z pierwszych randek był spacer po Warszawie. Para szybko złapała wspólny język, choć dzieliła ich spora różnica wieku - Leszek Wronka jest od wokalistki starszy o 17 lat. Miłość jednak rozkwitła i stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w najbardziej romantycznym z romantycznych ślubnych terminów, mianowicie 14 lutego 2015 roku. O tym wydarzeniu rozpisywały się wszystkie plotkarskie serwisy. Huczna uroczystość odbyła się w Czechach. Halina Mlynkova wystąpiła w trzech sukniach, a obrączki warte były ponad 50 tys. złotych.

Halina Mlynkova i Leszek Wronka w 2015 roku
Halina Mlynkova i Leszek Wronka w 2015 roku
Źródło: MWMEDIA

Pierwsze plotki o kryzysie w małżeństwie pojawiły się już w 2016 roku, zaledwie rok po wyprawionym z pompą ślubie. Para nie komentowała doniesień nawet wtedy, kiedy Halina Mlynkova zabrała syna Piotra i wróciła do Polski. Dopiero w programie "Uwaga", w którym wystąpiła jesienią 2020 roku, wyznała:

Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Jesteśmy z Piotrkiem w Polsce już rok
- powiedziała Halina Mlynkova.

Małżeństwo przetrwało 5 lat.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości