Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała od gości weselnych w kopertach. Zawrotne kwoty

Karolina Pisarek powiedziała, ile pieniędzy znalazła w kopertach od gości weselnych
Karolina Pisarek powiedziała, ile pieniędzy znalazła w kopertach od gości weselnych
Źródło: MWMEDIA
Karolina Pisarek i Roger Salla pobrali się na początku czerwca 2022. Fani modelki obserwowali przygotowania do ślubu, a później zachwycali się efektem końcowym. Gwiazda "Top Model" ujawniała kolejne sekrety, m.in. proces projektowania sukni ślubnej. Państwo Młodzi zainwestowali w swoje wymarzone wesele sporo pieniędzy. Karolina Pisarek zdradziła, jakie kwoty pojawiały się w kopertach od gości weselnych. Były też przelewy!

Każda para szykująca się do ślubu wie, z jakimi wydatkami musi się liczyć. Same kwiaty i dekoracje potrafią kosztować majątek. Karolina Pisarek z pomocą fachowców zadbała o każdy detal. Tort weselny robił ogromne wrażenie. Na gości czekały różne atrakcje, m.in. występ Nicka Sincklera, który wykonał przepiękny utwór Eltona Johna "Can You Feel The Love Tonight". Okazało się, że bliscy pary za udaną imprezę potrafili się hojnie odwdzięczyć.

Karolina Pisarek o pieniądzach znalezionych w kopertach. Ile podarowali jej goście weselni?

Modelka zdradziła szczegóły w rozmowie z Pomponikiem. Według doniesień mediów wesele pary mogło kosztować ok. 1 miliona złotych. Karolina Pisarek wyznała tylko, że pieniądze zebrane z kopert od gości nawet w połowie nie pokryły kwoty, którą zainwestowano w to wydarzenie.

"Koperty otwieraliśmy właściwie z Rogerem i zapisywaliśmy wszystko w notatniku. Patrzyliśmy, czy nam się troszkę zwróciło [...] Największa kwota w kopercie nie przelewem? Bo jeszcze były przelewy! W kopercie to największa kwota pojawiła się 20 tysięcy, a przelewem 100 000" - wyznała w wywiadzie.

Modelka była zachwycona również oryginalnym prezentem ślubnym. Karolina Pisarek uważa, że to doskonały pomysł na to, aby zaskoczyć nowożeńców.

"Dostaliśmy jeszcze przepiękny prezent – układ gwiazd z tego wieczoru. To już wisi na naszej ścianie w domu i to jest naprawdę tak fajny prezent, że jak się na niego patrzy, to aż zapiera dech w piersi" - odparła.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
"Żony Miami" - Ewa Sama wyznała, dlaczego zdecydowała się na ślub. Ta historia to gotowy scenariusz na film.
Źródło: Co za Tydzień

Luksusowe wesele i podróż poślubna Karoliny Pisarek

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Karolina Pisarek mimo pomocy różnych podwykonawców włączała się w planowanie swojego ślubu. Pierwszy raz w życiu uczestniczyła w projektowaniu sukni od zera. Pojechała na specjalne przymiarki do Barcelony, a tam, z pomocą głównej projektantki pewnej marki, stworzyła wymarzoną kreację. Po uroczystości modelka zachwycała się błogim stanem, w jakim się znalazła. Chodziło jej oczywiście o małżeństwo. Stwierdziła, że po ślubie w jej życiu dużo się zmieniło.

"Budzę się szczęśliwsza, spokojniejsza, bardziej spełniona. Miłość, która wypełnia mnie całą, jest potężna. Czuję jeszcze większą wdzięczność, a miłość do mojego już męża weszła na inny poziom. Codziennie się wzruszam, patrząc na Rogera, dziękując, że mam tak wspaniałą osobę u boku. Piękne uczucie i pragnę, by trwało wiecznie" - wyznała na Instagramie.

Świeżo upieczeni małżonkowie wyjechali w ponad 3-tygodniową podróż poślubną. Wakacje obejmowały wizyty w Los Angeles i Malibu. Kolejnym przystankiem była rajska wyspa Bora Bora! To jeden z najbardziej ekskluzywnych kurortów. Zobaczcie na zdjęciach poniżej, jak się tam bawili.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości