Kasia Węsierska współprowadzącą program "Co słychać?" w TVN Style. Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Co słychać?" – nowy program TVN Style. Prowadzące

Kasia Węsierska to popularna dziennikarka radiowa i telewizyjna, znana z charakterystycznego głosu. Uwagę mediów zdobyła dzięki filmikom, które umieszcza na Instagramie. Jeden z nich udostępniła nawet Miley Cyrus! Obecnie prezenterka przygotowuje się do debiutu w telewizji TVN Style, gdzie będzie prowadzić program "Co słychać?".

Kasia Węsierska to dziennikarka i prezenterka Radia Eska oraz konferansjerka i szkoleniowiec w Warszawie. Jej talent zauważyła nawet Miley Cyrus, która udostępniła jeden z jej filmików na Instagramie. Teraz prezenterka podejmie nowe wyzwanie - zadebiutuje w telewizji TVN Style.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kasia Węsierska – wykształcenie

Kasia Węsierska ukończyła Uniwersytet Warszawski. Uzyskała stopień magistra z andragogiki, doradztwa zawodowego oraz edukacji pozaformalnej dla dorosłych, który zdobyła w latach 2014-2016. Wcześniej uzyskała również licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej, ukończony w latach 2010-2013.

Kasia Węsierska brała udział w różnych aktywnościach i stowarzyszeniach w trakcie swojego kształcenia, w tym w Teatrze Akademickim UW oraz w grupie Nova Warszawa, zajmującej się grafiką komputerową. Ponadto ukończyła kursy wizażu na różnych poziomach, w tym profesjonalny make-up, obejmujący zarówno codzienne, jak i telewizyjne oraz fotograficzne techniki.

Kasia Węsierska – kariera

Kasia Węsierska to doświadczona dziennikarka i prezenterka, która swoją karierę rozpoczynała w Czwórce w Polskim Radiu, gdzie prowadziła autorskie audycje, przygotowywała materiały reporterskie oraz relacje na żywo z różnych wydarzeń. Następnie związała się z radiem Eska, gdzie prowadziła program "Hity na czasie" oraz przygotowywała i prezentowała serwisy i magazyny muzyczne. Pracowała również jako konferansjer na różnych imprezach oraz jako trener i prowadząca warsztatów z zakresu dziennikarstwa radiowego i nowych mediów.

Obecnie Kasia Węsierska pracuje dla Eska TV, gdzie prowadzi programy "Gorąca dwudziestka" i "Hity na czasie", a także pracuje przy produkcji programów i przygotowuje scenariusze. Ponadto, od 2017 roku jest prowadzącą i trenerem w Potędze Prasy, gdzie prowadzi warsztaty z zakresu dziennikarstwa i social mediów. Wcześniej Kasia Węsierska pracowała też jako redaktor w Technikalia TV, gdzie przygotowywała testy i recenzje nowych technologii, oraz jako dziennikarz i prezenter w Polskim Radiu, gdzie prowadziła audycje i przygotowywała materiały reporterskie.

Kasia Węsierska – popularność

O Kasi Węsierskiej zrobiło się głośno po tym, jak opublikowała krótki filmik, w którym pokazała, jak łatwo można manipulować treścią wypowiedzi poprzez wyrywanie zdań z kontekstu. W ten sposób wypowiedzi znanej osoby mogą zostać całkowicie przeinaczone. Za przykład manipulacji posłużył materiał ze stacji TVP Info, który przedstawiał słowa Donalda Tuska w odmiennym kontekście. Kasia Węsierska udowodniła, jak ważne jest zachowanie pełnej treści wypowiedzi, aby uniknąć manipulacji i nieporozumień.

Niedawno Kasia Węsierska zrobiła ogromne wrażenie na samej Miley Cyrus. Najnowsza piosenka światowej gwiazdy pt. "Flowers", w której krytykuje niewiernego byłego partnera, szybko stała się hitem, bijąc rekordy popularności. Wokalistka zachęciła fanów z całego świata do nagrania swojego własnego tańca do jej utworu. Wśród tych, którzy podjęli wyzwanie, znalazła się Kasia Węsierska oraz tancerz Daniel Borzewski. Ich występ wywarł na Miley Cyrus ogromne wrażenie, co skłoniło artystkę do udostępnienia ich choreografii na profilu na Instagramie.

Kasia Węsierska – program w TVN Style "Co słychać?"

Kasia Węsierskak została współprowadzącą nowy program TVN Style, pt. "Co słychać?", który będzie skupiał się na show-biznesowych ciekawostkach z Polski i ze świata. Będzie prowadziła go wraz z Dorotą Wellman, Dagmarą Bryzek i Karoliną Owczarz

Kasia Węsierska – Instagram

Kasia Węsierska wchodzi w interakcję ze swoimi fanami poprzez konto na Instagramie o nicku @kasia_wesierska. Tam dzieli się cennymi wskazówkami i radami dotyczącymi pracy nad głosem oraz opowiada o swoich doświadczeniach w radiu. Ponadto dziennikarka publikuje zdjęcia z życia zawodowego i prywatnego, co pozwala jej fanom lepiej poznać ją lepiej. Dziennikarka stara się przekazywać radość z życia i pasję do pracy, co stanowi inspirację dla wielu osób.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości