Katarzyna Bosacka dostaje wiele propozycji matrymonialnych. Chodzi na randki?

Katarzyna Bosacka otrzymuje wiele propozycji matrymonialnych
Katarzyna Bosacka otrzymuje wiele propozycji matrymonialnych
Źródło: MWMEDIA
Minęło kilka tygodni od kiedy informacja o rozwodzie Katarzyny i Marcina Bosackich dostała się do mediów. Na początku prezenterka nie chciała zabierać głosu w tej sprawie, jednak teraz nabrała do tego dystansu. W najnowszym wywiadzie powiedziała o proporcjach matrymonialnych, które dostaje w sporej ilości. Chodzi na randki?

Katarzyna Bosacka jest z wykształcenia polonistką. Pod koniec lat 90. rozpoczęła karierę dziennikarską. Pracowała w "Gazecie Wyborczej" i "Wysokich Obcasach". Dziś prowadzi kanał EkoBosacka w serwisie YouTube i uczy Polaków ekologicznego życia. Dziennikarka jest współautorką wielu programów, np. "Wiem, co jem", "Wiem, co kupuję", "O, matko!", "Co nas truje?", czy "Gwiazdy od kuchni".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Katarzyna Bosacka rozwodzi się z mężem

W latach 90. Katarzyna Bosacka związała się z dziennikarzem i publicystą Marcinem Bosackim, za którego w kwietniu 1997 r. wyszła za mąż. Marcin Bosacki pełnił również funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Później został powołany na ambasadora RP w Kanadzie. Obecnie zajmuje się polityką.

Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci: 25-letniego Jana, 21-letniej Marii, 19-letniej Zofii i 10-letniego Franciszka. Niestety, na początku sierpnia w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby małżeństwo Katarzyny i Marcina Bosackich miało się rozpaść.

Katarzyna Bosacka nie chciała zabierać głosu w tej sprawie, jednak zrobił to Marcin Bosacki, który w oświadczeniu przesłanym Pudelkowi napisał:

"Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji" - napisał Marcin Bosak.

Katarzyna Bosacka w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała, że nie chce komentować tej sprawy, a po dwóch tygodniach na Instagramie napisała podziękowania dla fanów, tym samym potwierdzając rozstanie.

"Witajcie! Chciałam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie słowa wsparcia i otuchy w tych ciężkich dla mnie chwilach. Przepraszam, że nie mogę wszystkim odpowiedzieć osobiście. Dziękuję za tysiące lajków, przytulasów i serduszek. Za zaproszenia do Gdyni, Krakowa, na Mazury, do Dublina, Waszyngtonu, Helsinek, Brukseli, Austin, Toronto, Paryża, Ottawy... Dzięki Wam łatwiej mi było poprawić koronę i iść naprzód. Dobrze, że jesteście!" - napisała.

Katarzyna Bosacka otrzymuje propozycje matrymonialne

W ostatnim czasie Katarzyna Bosacka musiała całkowicie zmienić swoje życie prywatne, ale metamorfozy objęły również inną sferę w jej życiu, a mianowicie sylwetki. Prezenterka schudła bowiem 15 kg, o czym chętnie mówi w mediach.

Ostatnio Katarzyna Bosacka udzieliła wywiadu Bartoszowi Pańczykowi z Plotka, w którym powiedziała, na jakim obecnie etapie jest jej życie miłosne. Prezenterka wyznała, że otrzymała ostatnio wiadomość od młodszego od niej o 20 lat mężczyzny.

"Bardzo dużo mężczyzn pisze. Ostatnio napisał do mnie 32-latek, więc napisałam mu: 'Drogi Sebastianie, jednak znajdź sobie dziewczynę w swoim wieku, bo mogłabym być twoją mamą niemalże'. Pozdrowiłam go bardzo serdecznie. Ale tak, oczywiście, zawsze ktoś, gdzieś tam czeka na horyzoncie" - powiedziała.

Katarzyna Bosacka została również zapytana o to, czy po trudnych doświadczeniach nie straciła wiary w miłość.

"Absolutnie! W miłość trzeba zawsze wierzyć, bo jeśli nie wierzymy w miłość, szczęście, nie wierzymy w radość i nie myślimy pozytywnie, to pora umierać" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości