Katarzyna Bosacka już jest po rozwodzie. Rozprawa trwała zaledwie 34 minuty

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka
Źródło: MWMEDIA
Od kiedy w sierpniu 2023 r. w mediach pojawiły się plotki o rozstaniu Katarzyny i Marcina Bosackich, media nie odstępowały ich na krok. Po kilku dniach małżonkowie potwierdzili medialne doniesienia, a po niecałym roku od wypłynięcia informacji, 18 marca 2024 r. otrzymali rozwód. Rozprawa trwała zaskakująco krótko.

Katarzyna Bosacka jest z wykształcenia polonistką. Pod koniec lat 90. rozpoczęła karierę dziennikarską. Pracowała w "Gazecie Wyborczej" i "Wysokich Obcasach". Dziś prowadzi kanał EkoBosacka w serwisie YouTube i uczy Polaków ekologicznego życia. Dziennikarka jest współautorką wielu programów, np. "Wiem, co jem", "Wiem, co kupuję", "O, matko!", "Co nas truje?", czy "Gwiazdy od kuchni".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

HP7_MARVIN_ROZSTANIE (1)
Marvin Kruciński z "HP" o rozstaniu z Karoliną "Mallu" Majewską. Dlaczego im nie wyszło?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Bosacka — kariera i historia miłości

W latach 90. Katarzyna Bosacka związała się z dziennikarzem i publicystą Marcinem Bosackim, za którego w kwietniu 1997 r. wyszła za mąż. Marcin Bosacki pełnił również funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Później został powołany na ambasadora RP w Kanadzie. Obecnie zajmuje się polityką.

Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci: 25-letniego Jana, 21-letniej Marii, 19-letniej Zofii i 10-letniego Franciszka. Niestety, na początku sierpnia 2023 r. w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby małżeństwo Katarzyny i Marcina Bosackich miało się rozpaść.

Katarzyna Bosacka nie chciała zabierać głosu w tej sprawie, jednak zrobił to Marcin Bosacki, który w oświadczeniu przesłanym Pudelkowi napisał:

"Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji" - napisał Marcin Bosacki.

Katarzyna Bosacka w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała, że nie chce komentować tej sprawy, a po dwóch tygodniach na Instagramie napisała podziękowania dla fanów, tym samym potwierdzając rozstanie. Przy okazji na jaw wyszło, że Marcin Bosacki porzucił żonę dla innej kobiety.

Katarzyna i Marcin Bosaccy
Katarzyna i Marcin Bosaccy
Źródło: MWMEDIA

Katarzyna Bosacka potwierdziła, że jest już po rozwodzie

Katarzyna Bosacka postanowiła całkowicie zmienić swoje życie prywatne, ale metamorfozy objęły również inną sferę w jej życiu, a mianowicie sylwetki. Prezenterka schudła bowiem 15 kg, o czym chętnie mówi w mediach.

Bosaccy nie wypowiadali się w mediach więcej na temat rozstania. "Fakt" poinformował, że rozprawa rozwodowa została zaplanowana na 18 marca 2024 r. Według relacji tabloidu małżonkowie stawili się w sądzie razem z trzema świadkami.

Jak relacjonuje "Fakt" rozprawa rozwodowa Katarzyny i Marcina Bosackich trwała zaledwie 34 minuty.

"Z jakim skutkiem? Katarzyna Bosacka potwierdziła nam, że sąd właśnie orzekł rozwód. Nie chciała jednak komentować całej sprawy ani tego, że sama rozprawa była błyskawiczna" - czytamy.

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości