Łukasz Płoszajski pokazał, jak wyglądał w przeszłości. "Było odważnie, jak na tamte czasy"

Łukasz Płoszajski
Łukasz Płoszajski
Źródło: MWMEDIA
Łukasz Płoszajski to aktor i ciekawa osobowość medialna. Gwiazdor seriali określa siebie jako mentalistę i od kilku lat prowadzi projekt "Haker umysłu". Artysta chętnie dzieli się swoim życiem zawodowym z obserwatorami na Instagramie. Niedawno przypomniał im, jak wyglądał w przeszłości. Wiele jego fanek ma sentyment do odważnej fryzury, którą wtedy nosił.

Łukasz Płoszajski urodził się w Łodzi. Największą popularność przyniosła mu rola Artura Kulczyckiego w serialu "Pierwsza miłość". Aktor pojawił się w wielu innych produkcjach. Występował też w "Na Wspólnej" jako Mirosław Bradnik. Cały czas gra też w spektaklach w różnych teatrach.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

FIGURA_METAMORFOZA
Katarzyna Figura tłumaczy skąd pomysł na niebieskie włosy

Łukasz Płoszajski pokazał, jak wyglądał w przeszłości

Łukasz Płoszajski zapisał się w pamięci widzów jako Artur Kulczycki. Na początku postać grana przez aktora była raczej czarnym charakterem. Fryzura bohatera serialu dziś jest już kultowa. Łukasz Płoszajski postanowił ją powspominać.

Co ty wiesz o buncie bejbe. Ciekawe, jakbym dziś wyglądał w tej fryzurze, bo do dziś uważam, że była zaje***ta!
- ocenił.

Fanki Łukasza Płoszajskiego przyznały, że zachwycały się wyglądem aktora w tych czasach i doceniły jego ówczesną stylizację włosów.

"Mega. Pamiętam cię w tej fryzurze i chociaż wtedy nie lubiłam tej postaci, to fryzura mi się podobała"; "Było odważnie jak na tamte czasy"; "W tych czasach wzdychałam przed telewizorem" - czytamy na Instagramie.

"Miał pan świetną fryzurę, wielka szkoda, że pan jej już nie ma" - skomentowała fanka aktora. Łukasz Płoszajski odpowiedział jej w żartobliwy sposób. "Teraz chyba też nie jest tragicznie" - odpisał.

Co słychać u Łukasza Płoszajskiego?

Łukasz Płoszajski 22 maja 2008 roku poślubił Emilię Oleksiak, z którą ma syna Mikołaja. Aktor skupia się na występowaniu w teatrach. Ostatnio pochwalił się intensywnym czasem na scenie w różnych miastach.

"To był niesamowity weekend z 'Szalonymi Nożyczkami', 3 miasta, 6 spektakli i odwiedziny Eli Woźniak, tłumaczki na język polski, która jak sama przyznała, ostatnio widziała swój tekst na scenie 25 lat temu i bardzo jej się podoba nasza wersja sztuki. Ja w ogóle mam szczęście do Elżbiety Woźniak, bo grałem już w kilku sztukach jej tłumaczenia: 'Rodzina Kerwoodów', 'Wieczór kawalerski', 'Damski biznes', 'Mayday bigamistka' i mam nadzieję, że nic nie pominąłem. Do zobaczenia w teatrze!" - opowiedział na Instagramie.

Łukasz Płoszajski zaprosił fanów na jego występy w marcu. 14 i 15 marca zagra we Wrocławiu spektakl pt. "Damski biznes". 16 marca pojedzie do Gorzowa ze sztuką "Znaczek miłości". Następnego dnia przeniesie się z tym samym tytułem do Przecława. W Poznaniu 18 marca zagra spektakl "Berek 2". W sztuce "Szalone nożyczki" będzie go można zobaczyć w Warszawie, Ełku i Włocławku pod koniec tego miesiąca.

W październiku 2016 roku premierę miał autorski program Łukasza Płoszajskiego "Haker Umysłu", w którym prezentuje zdolności czytania i kierowania zachowaniem ludzi. Show prowadzi głównie dla prywatnych firm.

"Naprawdę myślisz, że masz wolną wolę i każdy twój wybór jest jedynie twoją decyzją? 'Haker Umysłu' to show, które całkowicie odmieni twój sposób myślenia. A ja przygotowałem właśnie nowe eksperymenty, którymi zamierzam wpłynąć na wasze umysły" - zdradził 12 lutego na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości