Aldona Orman nie mogła mieć dzieci. Dziś jej córka ma 15 lat

Aldona Orman
Aldona Orman
Źródło: MWMEDIA
Aldona Orman w październiku ubiegłego roku miała poważny wypadek. Podczas pracy na planie serialu aktorka źle się poczuła i szybko trafiła do szpitala. Okazało się, że pękł jej tętniak, a lekarze zlokalizowali jeszcze cztery inne tętniaki w głowie aktorki. Po długiej rekonwalescencji Aldona Orman wraca do sił, a w najnowszym wywiadzie powiedziała, z jakimi jeszcze przeciwnościami losu musiała walczyć.

Aldona Orman jest znaną polską aktorką. Na deskach teatralnych zadebiutowała już w wieku zaledwie 21 lat. Systematycznie pojawia się w popularnych polskich serialach, a jej role budzą sympatię widzów. Prywatnie jest partnerką przedsiębiorcy, Edmunda Boruckiego, z którym ma córkę Idalię Orman-Borucką.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

28042023_SZAFYGWIAZD_PISAREK_SZKOLA
Karolina Pisarek zmagała się z depresją. Rówieśnicy jej nie akceptowali. "Mój świat się zawalił"

Aldona Orman kilka tygodni spędziła w szpitalu

Aktorka zagrała w produkcjach takich jak "Ślepnąc od świateł", "Tygrysy Europy", "Na układy nie ma rady", "Adam i Ewa", "Quo Vadis", "Długi weekend", "Glina" czy "Wojna żeńsko-męska".

Aldona Orman przez długi czas cieszyła się dobrym zdrowiem, aż do jesieni tego 2023 r. 16 października podczas pracy na planie aktorka źle się poczuła. Jak wyznała we wpisie na Instagramie, osoby z jej otoczenia szybko zareagowały i wezwały pomoc. W szpitalu okazało się, że to nie jest jedynie gorsze samopoczucie, a walka o życie.

"16 października zostało mi uratowane życie! Najpierw moja kochana i wspaniała serialowa rodzina, szybko wezwała karetkę na plan, gdy częściowo pękł mi tętniak w głowie. W szpitalu MSWiA po szybkich badaniach okazało się, że mam świeżą krew w głowie. Wybitny lekarz neurochirurg wewnątrznaczyniowy — Michał Zawadzki i Vadim Matsibora operowali pozostałą część tętniaka. Embolizowano go od 1.00 do 6.30 rano. Po 10 dniach dalej ból jest straszny. Jestem bardzo słaba, żadne leki nie potrafią go uśmierzyć. Proszę o modlitwę, jeśli się modlicie i dobrą energię. Kochani, dbajcie o swoje zdrowie" - pisała wówczas.

Jak się okazało, Aldona Orman przeszła kolejną długą operację, podczas której okazało się, że aktorka miała w głowie nie jeden, tylko aż cztery tętniaki. Aktorka obecnie wraca do sił. W najnowszym wywiadzie, który ukazał się na łamach magazynu "Viva!" aktorka opowiedziała, z jakimi przeciwnościami losu musiała się jeszcze zmierzyć.

Aldona Orman
Aldona Orman
Źródło: MWMEDIA

Aldona Orman nie mogła mieć dzieci. Dziś jest mamą 15-letnią Idalii

Jak się okazało, według lekarzy Aldona Orman nie mogła mieć dzieci. Dziś jest mamą 15-letniej córki Idalii.

"Lekarze nie dawali mi najmniejszych szans na zostanie mamą z uwagi na uszkodzenia, do których doszło w organizmie w wyniku sepsy. Jednak nigdy nie przestałam marzyć o macierzyństwie i stał się cud. Teraz jestem najszczęśliwszą mamą na świecie. Dziś Idalka ma 15 lat" - mówiła w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Aldona Orman powiedziała też, jaka jest jej córka.

"Obie mamy bardzo silne charaktery, co często powoduje odmienne zdania. Idalka – jak to nastolatka – lubi się buntować. Na szczęście zwykle rozsądek u niej zwycięża. Ja jestem zdecydowanie bardziej emocjonalna i żywiołowa. Cenię w Idalce upór, ambicję, pracowitość i konsekwencję. Jest przy tym twarda i silna psychicznie" - wyznała.

Idalia jak na razie nie zamierza iść w ślady mamy, jednak zajmuje się muzyką.

"Ma duże możliwości głosowe i od lat rozwija się w tym kierunku. Gdy tylko zauważyłam u niej talent wokalny, bardzo dbałam o jego kształcenie. Pracuje z najlepszymi trenerami głosu. Jednocześnie sprawnie porusza się w przedmiotach ścisłych. Uczy się w polsko-niemieckiej szkole, ma lekcje w trzech językach: niemieckim, polskim i angielskim. Codziennie dostarcza mi i swojemu tacie nowych powodów do dumy" - wyznała aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości