Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem schudła 14 kilogramów. "Staram się być bardzo dzielna"

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka o rozstaniu z mężem
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Bosacka przez 26 lat była związana z publicystą Marcinem Bosackim. Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci. Kilka miesięcy temu świętowali kolejną rocznicę związku, a niedługo później w mediach pojawiły się informacje o rozpadzie małżeństwa. Katarzyna Bosacka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o trudnym czasie w swoim życiu. Gwiazda schudła ze stresu aż 14 kilogramów w trzy miesiące.

Katarzyna i Marcin Bosaccy wzięli ślub w kwietniu 1997 roku. Wychowywali wspólnie 25-letniego syna Jana, 21-letnią córkę Marię, 19-letnią Zofię i 10-letnią Franciszkę. Oboje z mężem postanowili nie komentować decyzji o rozstaniu i nie zdradzać powodu, dla którego tak nagle przestali walczyć o swój związek.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

SESJA_SONIABOHOSIEWICZ_SIOSTRA
Sonia Bohosiewicz o siostrzanej relacji z Mają. Jak znosi jej wyjazd z Polski?
Sonia Bohosiewicz powiedziała w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl, jak znosi rozłąkę z Mają, która zdecydowała się opuścić Polskę i zamieszkać za granicą.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Bosacka o życiu po rozstaniu z mężem. Schudła 14 kilogramów

Katarzyna Bosacka po jakimś czasie od ogłoszenia rozstania z mężem, zwróciła się do fanów. Podziękowała im za dodawanie jej otuchy. Przyznała, że dzięki takiemu wsparciu łatwiej było jej przejść przez bolesny czas i iść naprzód. Dziennikarka udzieliła teraz wywiadu, który ukazał się na stronie fakt.pl. Odniosła się w nim do rozpadu małżeństwa, podkreślając znów, że nie będzie rozmawiać na ten temat i zdradzać szczegółów z jej prywatnego życia.

"Nie chcę nikomu zaszkodzić, nie ma we mnie chęci zemsty. Takie rzeczy się po prostu zdarzają. Zawsze wszystko w życiu jest coś po coś" - stwierdziła.

Katarzyna Bosacka zdradziła w wywiadzie, że schudła 14 kilogramów w niecałe trzy miesiące. Wyjaśniła, że tak jej organizm reaguje na stres. Wspominała swoją mamę, która podobnie bardzo szybko schudła, gdy zmarł jej mąż.

"Mój wygląd i nastrój pewnie jest efektem stresu. Staram się być bardzo dzielna. Oczywiście, wiem, że dam radę i idę do przodu [...] Tak. Schudłam 14 kilo w niecałe 3 miesiące. Ale nic na to nie poradzę, tak reaguje mój organizm na stres. Nie ma co tutaj ukrywać [...] Wiadomo, że to nie jest tak, że ludzie po tylu latach się rozstają i potem już tylko do wiedzenia i cześć. To cały czas się kotłuje przez wszystkie miesiące, a nawet lata" - opowiedziała.

Dziennikarka dodała, że stara się znajdować czas na aktywność fizyczną. Jej ulubionym zajęciem jest spacer z psem. Udaje jej się zrobić w tygodniu pieszo nawet 10 kilometrów. Gwiazda zdradziła, że w ten sposób nabija kroki i to jest jeden z jej sekretów.

Katarzyna Bosacka rzuciła narzeczonego dla Marcina Bosackiego

Katarzyna Bosacka jest z wykształcenia polonistką, a karierę dziennikarską rozpoczęła pod koniec lat 90. Marcin Bosacki wypatrzył przyszłą żonę w redakcji jednej z gazet. Z miejsca zauroczył się piękną dziewczyną. Katarzyna Bosacka była wtedy zaręczona. Jednak publicysta był bardzo uparty i otwarcie podrywał studentkę polonistyki. Kobieta zakochała się w koledze z pracy. Oddała pierścionek narzeczonemu, a trzy dni później przyjęła nowe oświadczyny. Para wzięła ślub po pół roku znajomości. Katarzyna Bosacka była wtedy w czwartym miesiącu ciąży.

Dziennikarka wyjaśniła w programie Izabeli Janachowskiej w serwisie YouTube, co takiego miał w sobie Marcin Bosacki, że dla niego zakończyła swój czteroletni związek.

"Kobieta, która jest uczciwa, idzie do swojego narzeczonego i mówi: słuchaj, łazi taki za mną jeden. Narzeczony za bardzo się nie przejął. Pomyślał, że przez te cztery lata ten związek jest na tyle poważny, że nie zdecyduję się na inne rozwiązanie. A ten drugi był zdeterminowany, bardzo poważny, konkretny, punktualny, taka dobra partia" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości