Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się. Wydali oświadczenie

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się. O wszystkim para poinformowała na Instagramie, gdzie opublikowali oświadczenie. "17 lat za nami" - czytamy.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem od 17 lat. Para poznała się podczas 2. edycji programu "Taniec z gwiazdami" w stacji TVN, a rodzące się pomiędzy nimi uczucie, widzowie mogli obserwować z odcinka na odcinek. Niedługo później, bo już we wrześniu 2008 r. zakochani pobrali się w Zakopanem, a w 2009 r. na świecie pojawił się ich pierwszy syn Adam. W 2013 r. małżeństwo powitało na świecie córkę Helenę.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się

Para była niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dodawali wiele wspólnych nagrań i zdjęć. Małżeństwo niejednokrotnie opowiadało o tym, jak dbają o swoją relację i uczucie, dlatego ostatnia wiadomość, która pojawiła się na Instagramie aktorki, zaskoczyła internautów.

Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie, w którym zakomunikowała, że wraz z mężem podjęli decyzję o rozwodzie. Zaznaczyła, że to jest ich jedyny głos w tej sprawie i nie będą komentować w mediach rozwodu.

"Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować — podpisane Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel" - czytamy.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Internauci są zaskoczeni

W sieci pojawiło się już wiele komentarzy internautów, którzy są zaskoczeni decyzją małżonków. Fani pary nie dowierzają w oświadczenie, ponieważ wcześniej nic nie wskazywało na kryzys w ich małżeństwie.

"Nie wierzę", "Jestem w szoku, serio", "Wydawało się, że będą razem do końca życia", "Szkoda, lubiłam ich", "Czasami i tak bywa", "Może rutyna, nie wiem, ale szkoda ich" - pisali.

Również Marcin Hakiel udostępnił na Instagramie treść oświadczenia.

"Drodzy, kilka słów od nas..." - napisał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości