Iza Kuna dumna z osiągnięcia ukochanego. Pokazała zdjęcie. "Mam mojego Marka w ramionach"

Iza Kuna jest dumna z osiągnięć Marka Modzelewskiego
Iza Kuna jest dumna z osiągnięć Marka Modzelewskiego
Źródło: MWMEDIA
Izabela Kuna jest związana z Markiem Modzelewskim. Para doczekała się syna Stanisława, ale nigdy nie zdecydowała się na zawarcie małżeństwa. Aktorka i jej partner mają ciekawe podejście do tego tematu. Iza Kuna pochwaliła ukochanego za jego wybitne osiągnięcia. Kim jest Marek Modzelewski?

Iza Kuna tworzy patchworkową rodzinę z Markiem Modzelewskim. Aktorka ma dorosłą córkę Nadię z poprzedniego związku i syna Stanisława z obecnym partnerem. Z kolei Marek Modzelewski ze związku z aktorką Kamilą Calińską ma syna Filipa. Czym zajmuje się partner Izy Kuny?

Iza Kuna dumna z osiągnięć partnera. Kim jest Marek Modzelewski?

Iza Kuna oprócz aktorstwa zajmuje się pisaniem. Gwiazda kina i seriali wydała dwie książki: "Klara" (2010) i "Klara jedzie na pogrzeb" (2021). Twórcze pisanie łączy ją z jej ukochanym. Marek Modzelewski jest lekarzem, specjalistą w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Jednak z pasji oddaje się tworzeniu sztuk teatralnych. Mężczyzna jest również autorem scenariusza filmu "Teściowie" z udziałem swojej ukochanej. Partner Izy Kuny napisał książkę pt. "To grzech tak mówić", w której zawarte są trzy dramaty. Świętował swój sukces z aktorką.

"To wstrząsający, bardzo aktualny obraz naszego społeczeństwa, miejscami śmieszny, wzruszający, często okrutny, do bólu prawdziwy. Marek jest lekarzem. Chciałabym, żeby jego sztuki były dla nas lustrem, w którym się przejrzymy, ale i pociechą w tych trudnych czasach. Wojtek Malajkat powiedział o Marku: 'Mamy naszego Czechowa'. Ja napiszę: Mam mojego Marka w ramionach. Jestem z niego dumna. Wiem, grzech tak mówić…" - napisała wzruszająco Iza Kuna na Instagramie.

Anna Świątczak o relacji z mężem
Anna Świątczak o relacji z mężem

Iza Kuna i Marek Modzelewski o życiu bez ślubu

Choć są razem od prawie 18 lat, to nie myślą o małżeństwie. Świetnie się dogadują i to przyjaźń w związku jest dla nich najważniejsza. Iza Kuna bardzo podziwia swojego partnera, a on to odwzajemnia.

"Strasznie go lubię i chciałabym się z nim zestarzeć. Jesteśmy do siebie w sumie dość podobni. Pochodzimy z podobnych domów, jesteśmy ambitni, chcemy więcej, a jednocześnie zawsze spotykają nas po drodze jakieś przeszkody. Bardzo mnie wspiera i daje mi poczucie pewności siebie. Wiem, że jestem szczupła, zadbana, mam ładną cerę, ale wiem też, że degradacja mojego ciała jest nieunikniona. Ciężko się na to zgodzić. Dlatego tym bardziej uwagi Marka, że pięknie wyglądam, są mi potrzebne, nawet jeśli są na wyrost" - wyznała w wywiadzie dla "Vivy".

Iza Kuna i jej ukochany mają podobne podejście do sformalizowania związku.

"Cieszę się, że jestem z Izą, dlatego, że tego chcę, a nie dlatego, że łączą nas przysięgi i podpisane dokumenty. Mnie się małżeństwo nie kojarzy dobrze. Mam po prostu złe doświadczenia ze swojego pierwszego związku" - przyznał Marek Modzelewski w rozmowie z "Galą".

Z kolei aktorka podkreśliła swoje zdanie w "Dzień dobry TVN".

"Myślę, że sekret udanego związku to nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu. My się po prostu bardzo lubimy, Marek jest mi bliski" - wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości