Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie. Znamy wyrok sądu

Katarzyna Cichopek o rozwodzie z Marcinem Hakielem
Katarzyna Cichopek o rozwodzie z Marcinem Hakielem
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 25 sierpnia otrzymali orzeczenie o rozwodzie. Aktorka zabrała głos na dzień przed tym wydarzeniem i powiedziała o swoich emocjach. Jak to znosi?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie programu TVN "Taniec z gwiazdami". Aktorka i tancerz wygrali drugą edycję programu i wraz z Kryształową Kulą i miłością zaczęli wspólne życie. Ich ślub odbył się we wrześniu 2008 r. w Zakopanem.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojawią się w sądzie

Już w 2009 r. małżeństwo powitało na świecie syna Adama, a cztery lata później Katarzyna Cichopek urodziła córkę Helenę. Para uchodziła za jedną z najlepiej dobranych w polskim show-biznesie, dlatego wszystkich zaskoczył fakt o ich rozstaniu.

W marcu tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wydali oświadczenia, w których poinformowali, że ich związek jest przeszłością. Oboje poprosili o uszanowanie ich decyzji i nie zmierzali komentować jej więcej publicznie.

Jakiś czas później Marcin Hakiel pojawił się w programie TVN "Miasto kobiet", w którym opowiedział o kulisach rozstania. Tancerz wprost powiedział, że to Katarzyna Cichopek podjęła decyzję o rozstaniu.

"Nie chciałbym prać brudów, ale najtrudniejszym momentem było to, że moja partnerka od dłuższego czasu prosiła mnie o wolność, o więcej przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że nie można być na to przygotowanym. Gdzieś przez to 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się. 16 lat z haczykiem byliśmy bardzo zgraną parą i w niejednym wywiadzie mówiliśmy, że staramy się coś naprawić, zanim to wyrzucimy. Do końca chciałem to naprawić, do tego momentu, gdy nie było już czego. Przyszedł taki okres, kiedy zrozumiałem, że ten okręt od dłuższego czasu płynął pod inną banderą" - powiedział.

Zobacz wideo:

Marcin Hakiel o życiu po rozstaniu z Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek o emocjach przed rozprawą rozwodową

Po kilku miesiącach negatywne emocje opadły i byli partnerzy starają się utrzymywać ze sobą dobre relacje. W czwartek 25 sierpnia odbyła się ich rozprawa sądowa. W przeddzień tego wydarzenia Katarzyna Cichopek w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, jakie emocje jej towarzyszą.

"Dobrze, że jestem w pracy. Cieszę się, że powierzone mi są pewne zadania, bo dzięki temu mogę odciągnąć myśli. Ale masz rację, to jest trudny dla mnie czas. Nie tylko dla mnie, ale dla całej mojej rodziny. Tak jak sama powiedziałaś, to zakończenie pewnego etapu w życiu" - powiedziała aktorka.

Na końcu dodała, że nie chciałaby mówić o szczegółach.

"Nie chciałabym rozwijać tego tematu. Wiem, że wszyscy są ciekawi. Kosztuje to nas wiele emocji. Chciałabym przejść przez ten cały proces najłagodniej, jak się da" - zaznaczyła.

Jak informował "Fakt", menedżerka aktorki powiedziała, że sąd wydał wyrok bez orzekania o winie, jednak jak na razie nie wiadomo, jak wygląda sprawa podziału majątków byłych małżonków.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości