Programy

Jesień 2022 na Playerze. Ulubione programy TVN i seriale Playera. Zobacz daty premier!

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Gorące premiery jesienią na Playerze

Znane i lubiane programy TVN wracają z nowymi sezonami! Jak zwykle w Playerze dostępne będą przed premierą w TV. Jesienią zobaczymy nowe odcinki nie tylko ulubionych programów telewizyjnych, ale także seriali Playera. Zobaczcie jakich!

"Kuba Wojewódzki", "Kuchenne Rewolucje", "Top Model", "Mam Talent!", "Ślub od pierwszego wejrzenia", "Lego Masters", "Hotel Paradise", "Szadź 3", "Skazana 2" - od kiedy będą dostępne na Playerze? Zapamiętajcie te daty!

"Kuba Wojewódzki" - kiedy nowy sezon na Playerze?

Jesienią 2022 roku na kanapie u Kuby Wojewódzkiego znów zasiądą znane i mniej znane gwiazdy. Program cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Także w nowym sezonie nie zabraknie śmiałków, którzy zasiądą na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Będą to gwiazdy estrady, sceny, ekranu, sportu, celebryci i influencerzy. Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

"Kuba Wojewódzki" - sezon 32. w Playerze już od 6 września.

Kuba Wojewódzki - ostatni odcinek. Kto wystąpi?
Kuba Wojewódzki Źródło: x-news

"Kuchenne Rewolucje" - kiedy nowy sezon na Playerze?

Magda Gessler w nowym sezonie, który zadebiutuje jesienią 2022 r., ponownie podejmie się niemożliwego i odkryje ciemne strony gastronomii. "Kuchenne rewolucje" znów zmienią upadające lokale w miejsca tętniące życiem. Po raz 25. najsłynniejsza polska restauratorka wyruszy w Polskę, aby ratować upadające lokale.

"Kuchenne rewolucje" - sezon 25. w Playerze już od 1 września.

Magda Gessler
Magda Gessler Źródło: x-news

"Mam Talent!" - kiedy nowy sezon na Playerze?

W nowym sezonie "Mam Talent!" widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską oraz Marcina Prokopa. Ich szeregi zasilą: Jan Kliment jako trzeci juror oraz Michał Kempa w roli nowego współprowadzącego. Program "Mam Talent!" znów spełni marzenia wielu osób. Będą wzruszenia i zaskoczenia, wielkie zwycięstwa, ale i dramatyczne porażki. Tłum śmiałków zjawił się na przesłuchaniach w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Wśród nich amatorzy i zawodowcy, dzieci i dorośli, soliści i zespoły. Kto zwycięży tym razem?

"Mam Talent!" - sezon 14. w Playerze od 3 września.

"Mam Talent!". Prowadzący i jury
"Mam Talent!" Źródło: TVN

"Top Model" - kiedy nowy sezon na Playerze?

Nowy sezon "Top Model" i czas na nowe wyzwania. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny wyłonią spośród uczestników "Top Model" gwiazdę świata mody. Uczestników wspierać będzie Michał Piróg. W roli mentorów pojawią się w gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody. Podobnie, jak w poprzednim sezonie widzowie wybrali srebrny bilet, czyli miejsce w etapie bootcampu, a jurorzy wręczą wybranej osobie złoty bilet i zapewnią jej miejsce w domu modelek i modeli. Zwycięzca programu otrzyma przepustkę do świata mody. Czym tym razem zaskoczą konkurencje i uczestnicy?

"Top Model" - sezon 11. w Playerze już od 7 września.

Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model"
"Top Model" Źródło: MWMEDIA

"Lego Masters" - kiedy nowy sezon na Playerze?

"Lego Masters" powraca z nowym sezonem. Już tej jesieni nowi zawodnicy staną do rywalizacji, by zaskoczyć jurorów i widzów swoją kreatywnością oraz umiejętnościami. Miliony klocków LEGO, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników. Jak tym razem poradzą sobie z zadaniami? W roli prowadzącego niezmiennie Marcin Prokop.

"Lego Masters" - sezon 3. w Playerze już od 30 września.

Marcin Prokop, Kamil Bednarek, Aleksandra Mirecka
"Lego Masters" Źródło: x-news
Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze
Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy nowy sezon na Playerze?

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowili zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców. Już jesienią zobaczymy kolejny sezon programu, który połączy węzłem małżeńskim trzy nowe pary nieznajomych. Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń setkach rozmów oraz badań psychologowie dobrali trzy pary ludzi, którzy pasują do siebie nie tylko charakterologicznie, ale także fizycznie. Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - sezon 8. w Playerze już od 6 września.

Najbardziej kontrowersyjne pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Źródło: TVN

"Hotel Paradise" - kiedy nowy sezon na Playerze?

Rajska Panama, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Już jesienią zapraszamy na kolejny sezon najgorętszego program sezonu, czyli "Hotelu Paradise"! Żądni miłości i wielkiej przygody uczestnicy, przeżyją przygodę życia w egzotycznej Panamie. Villa, w której zamieszkają, odkryje przed nimi oraz widzami, zapierający dech w piersiach widok na Ocean Spokojny.

Gospodynią hotelu pozostaje niezmiennie Klaudia El Dursi, która nie zawaha się wystawić na próbę prawdziwość uczuć swoich gości. Zadania, które dla nich przygotowała, z pewnością mocno namieszają w niejednym związku. Towarzyszyć jej będzie tajemniczy Pan Lektor, do którego zawsze należy ostatnie zdanie. Ten program rozgrzeje Was w jesienne wieczory! "Hotel Paradise" - sezon 7. w Playerze już od 29 sierpnia.

"Hotel Paradise 6" - Klaudia El Dursi prowadzącą
"Hotel Paradise" Źródło: TVN

"Szadź 3" - kiedy nowy sezon na Playerze?

Serial "Szadź" powraca z trzecim sezonem! Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

"Szadź" - sezon 3. w Playerze już od 2 września.

"Szadź 3" z Maciejem Stuhrem
"Szadź 3" Źródło: TVN

"Skazana 2" - kiedy nowy sezon na Playerze?

Serial "Skazana" doczekał się 2. sezonu. Juz tej jesieni zobaczymy kontynuację historii na motywach książki Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie". Alicja Mazur, sędzia Sądu Okręgowego to kobieta, która osiągnęła zawodowy sukces. Przyzwyczajona do życia na wysokim poziomie, szczęśliwie zakochana w idealnym mężczyźnie. Charyzmatyczna, bardzo inteligentna, ambitna i zawsze stojąca na straży prawa. Na pozór zna się na ludziach, potrafi szybko przejrzeć ich zamiary. Do czasu, gdy sama trafia do zakładu karnego dla kobiet, gdzie znajdzie się na samym dole więziennego układu pokarmowego. Czy przetrwa w nowej dla siebie rzeczywistości?

"Skazana" - sezon 2. już jesienią w Playerze. Na razie nie znamy dokładnej daty.

"Skazana" to serial dostępny w serwisie Player
"Skazana" Źródło: TVN/Szymon Szcześniak
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze Źródło: Player

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości