Gwiazdy

Katarzyna Cichopek tęskni za dziećmi. Pociechy wyjechały z Marcinem Hakielem do USA

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Katarzyna Cichopek o wyjeździe dzieci z ojcem do USA

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie są już małżeństwem. Byli partnerzy dzielą się opieką nad dwójką dzieci: Adamem i Heleną. Marcin Hakiel zabrał pociechy na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych. Co na to Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek jest aktorką niezawodową, prezenterką i osobowością telewizyjną. Jesienią 2005 roku wzięła udział w drugiej edycji show "Taniec z gwiazdami", w którym u boku Marcina Hakiela wytańczyła sobie Kryształową Kulę

Katarzyna Cichopek o wakacjach dzieci

Aktualnie dzieci Katarzyna Cichopek i Marcina Hakiela przebywają z ojcem na wakacjach. Tancerz zabrał pociechy do Stanów Zjednoczonych. Katarzyna Cichopek spędza czas w Polsce, realizując się zawodowo. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post zdradziła, że często rozmawia z dziećmi, jednak kontakt jest utrudniony. Wszystko przez różnicę czasową!

"Jest bardzo duża różnica w czasie. Śmiejemy się przez telefon, że o godzinie 18:00 jak do nich pisze: co tam u was, jak się macie, oni mi odpisują: o właśnie idziemy na śniadanie. A ja mówię: a, to fajnie, bo ja właśnie zaczynam jeść kolację. Więc to cały dzień różnicy, musimy się dostosować w tych godzinach, ale oczywiście kontakt mamy" - powiedziała gwiazda.

Pomimo rozstania Katarzyna Cichopek nie miała problemu z oddaniem dzieci pod opiekę byłego partnera. Dodała, że niedługo również ona uda się na upragniony urlop.

"No w końcu to jest tata moich dzieci i nie widzę absolutnie z tym problemu. Mamy podzielony ten czas. Niedługo ja zaczynam swój urlop z dzieciakami i też zaplanowałam wiele różnych atrakcji. Ale chciałabym skupić się też na odpoczynku, bo wiem, że jak wrócą z tak daleka, to jednak te podróże są męczące" - przyznała.

Katarzyna Cichopek nie ukrywała, że tęskni za dziećmi, jednak cieszy się, że pociechy podróżują. Aktorka dodała, że sama pokazała im wiele miejsc, bo nic tak nie uczy życia jak poznawanie świata. Zgadzacie się?

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę Dominik Abus szczerze o zazdrości w związku

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - związek, rozstanie

Para poznała się na planie show "Taniec z gwiazdami". Choć starali się podejść profesjonalnie do zadania, program wygrali, będąc już razem. Taniec na tyle wniknął w życie Katarzyny Cichopek, że zaledwie rok po zwycięstwie para założyła szkołę tańca. O zaręczynach wiedziało niewielu, a ślub miał do końca pozostać tajemnicą. Ostatecznie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w 2008 roku powiedzieli sobie: "tak". Przetrwali razem prawie dwie dekady, uznawani byli za najgorętszą parę polskiego show-biznesu, która jest niezniszczalna. Do czasu. W marcu 2022 roku gruchnęła wieść o rozstaniu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości