Michał Wiśniewski o relacjach z byłym teściem. "Nie było aż tak źle"

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski o relacjach z byłym teściem. Jak się dogadują?
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski w jednym z ostatnich wywiadów odniósł się do małżeństwa z Dominiką Tajner. Sporym zaskoczeniem okazały się relacje łączące go z byłym teściem, Apoloniuszem Tajnerem. " Z tego płynie nauka, wiem, że muszę im dać kredyt zaufania" - powiedział.

Michał Wiśniewski jest polskim wokalistą oraz liderem zespołu "Ich Troje". Od wielu lat nazwisko piosenkarza nie znika z pierwszych stron gazet. Szczególne zainteresowanie mediów budzi jego życie uczuciowe. Choć piosenkarz miał za sobą wiele rozstań, nie zniechęcił się do wchodzenia w kolejne związki małżeńskie.

W 2012 roku Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner, córkę słynnego działacza sportowego oraz prezesa Polskiego Związku Narciarskiego — Apoloniusza Tajnera. Para była ze sobą siedem lat. W 2019 roku celebrytka ogłosiła rozstanie, a niedługo później piosenkarz był już w kolejnej romantycznej relacji. W jednym z wywiadów lider "Ich Troje" postanowił podzielić się tym, jakie nastawienie miał do niego były teść.

Michał Wiśniewski i Apoloniusz Tajner. Jakie mają relacje?

Michał Wiśniewski, w momencie gdy związał się z Dominiką Tajner, miał za sobą wiele burzliwych relacji. Wszystkie medialne związki oraz późniejsze spory z byłymi partnerkami na łamach tabloidów sprawiły, że stracił sympatię części swoich fanów. Mimo to, lider zespołu "Ich Troje" dąży do celu w poszukiwaniach prawdziwej miłości. W jednym z wywiadów przyznał, że choć nie łączy go już nic z Dominiką Tajner, to darzy dużym szacunkiem i sympatią jej tatę - Apoloniusza Tajnera. Dodał także, że chciałby czerpać przykład z byłego teścia.

"Pamiętam, jak mnie przyjął Apoloniusz Tajner — mimo że moje życie nie było tajemnicą — on przyjął mnie jak czystą kartę. Z tego płynie nauka, wiem, że muszę im dać kredyt zaufania. (...) Choć wiem też, że zawsze będą to moje córeczki i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i najmniej bolesne" - powiedział artysta.

Jakub Jankiewicz o pracy na planie "Listów do M."
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski - relacje i związki

Michał Wiśniewski stawał na ślubnym kobiercu pięć razy. Pierwszą żoną wokalisty była współtworząca wtedy zespół "Ich Troje" Magda Femme, z którą był związany w latach 1996 - 2001. Drugą żoną Michała była tancerka i piosenkarka Marta Mandrykiewicz, któą znamy pod pseudonimem "Mandaryna". Małżeństwo trwało pomiędzy 2002, a 2006 rokiem. Z artystką ma dwoje dzieci, syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę. Kolejną żoną była Anna Świątczak, z którą ożenił się w 2006, a rozwiódł w 2011 roku. Owocem ich związku są dwie córki, Etiennette Anna oraz Vivienne Vienna.

30 czerwca 2012 roku wokalista ożenił się z Dominiką Tajner z którą oficjalnie rozstał się w 2019 roku. Już po kilku miesiącach Michał Wiśniewski związał się z tajemniczą Polą, którą poślubił w kwietniu 2020 roku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor: Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości