Katarzyna Cichopek zorganizowała święta wcześniej. Fani: "Dla dzieci warto się poświęcić"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski opublikowali nagrania z uroczystej wigilii, którą zorganizowali 23 grudnia. Przygotowania i przebieg kolacji w gronie najbliższych zostały uwiecznione na instagramowym filmie. Pod postem w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy zaskoczonych internautów. "Najważniejsze, że z byłym mężem dla dobra dzieci potraficie się dogadać. Takie podejście jest dla nich bezcenne, kiedyś wam za takie zachowanie podziękują" - czytamy. 

Prywatne życie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego to jeden z najchętniej komentowanych tematów w polskim show-biznesie. Para oficjalnie potwierdziła swój związek w październiku, podczas romantycznej i urodzinowej podróży do Izraela. Choć media rozpisywały się o konflikcie między aktorką a jej byłym partnerem - Marcinem Hakielem - eks małżonkowie udowodnili, że potrafią wciąż znaleźć nić porozumienia. Zwłaszcza gdy chodzi o dobro ich dzieci. 

Katarzyna Cichopek zorganizowała wigilię wcześniej

Katarzyna Cichopek za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała radosny film, w którym pokazała, jak wyglądają przygotowania do świąt w jej domu. Internauci mogli dostrzec jak aktorka szykuje świąteczne ozdoby, ubiera choinkę, spędza chwile w gronie rodziny i otwiera razem z dziećmi prezenty. "Kochani, w tym roku świętuję Boże Narodzenie nieco wcześniej. Życzymy Wam Cudownych Świąt! Miłości, radości i spokoju!" - napisała pod postem w mediach społecznościowych.  Internauci szybko wysnuli wnioski, że Katarzyna Cichopek zorganizowała uroczystą kolację wcześniej po to, by jej dzieci mogły spędzić wigilię również z tatą - Marcinem Hakielem. 

"Najważniejsze, że z byłym mężem dla dobra dzieci potraficie się dogadać. Takie podejście jest dla nich bezcenne, kiedyś wam za takie zachowanie podziękują" - czytamy.  "Jeden dzień wcześniej to nie zbrodnia. Czasami trzeba i tak. Ważne, aby ten dzień spędzić z bliskimi Wszystkiego dobrego na te święta. Przede wszystkim spokoju i miłości" - napisała jedna z obserwatorek aktorki.  "Najważniejsze, to umieć się porozumieć. Gratuluję pomysłu, trzymam za Panią kciuki" - skomentowała obserwatorka gwiazdy. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o wspólnych świętach

Niedawno podczas jednego z branżowych spotkań Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali zapytani o plany na nadchodzące Boże Narodzenie. Para wyznała, że z dużą dbałością podchodzi do wspólnie spędzanych chwil i nie chce zmarnować nawet sekundy. Przyznali także, że od dawna myśleli o świętach i skrzętnie przygotowywali się do tego wyjątkowego czasu.  "Już od dawna planuję prezenty! Robię to wszystko ze sporym wyprzedzeniem" - powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem".

"Liczymy na bardzo rodzinne święta!" - dodał Maciej Kurzajewski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości