Paulina Smaszcz w przyszłym roku zostanie babcią? Zabrała głos

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Paulina Smaszcz niedługo zostanie babcią?

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski niedługo zostaną dziadkami? Radosną nowinę niedawno ogłosiła dziennikarka, jednak nie powiedziała dokładnie, o co chodzi. Teraz dziennikarze dotarli do znajomych byłego małżeństwa, którzy poinformowali, że ich najstarszy syn spodziewa się dziecka. Głos w sprawie zabrała w końcu sama Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski przez 23 lata stanowili jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu i nawet po rozwodzie, przez długi czas mieli ze sobą wzorową relację. Dziennikarze skupiali się bowiem głównie na swoich dzieciach, czyli dwóch dorosłych dziś synach: Franciszku i Julianie. Teraz okazuje się, że ich rodzina najprawdopodobniej niedługo się powiększy.

Joanna Przetakiewicz szczerze o tym, czy chciałaby zostać babcią. Stanowcza odpowiedź
Joanna Przetakiewicz szczerze o tym, czy chciałaby zostać babcią. Stanowcza odpowiedź Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Smaszcz zabrała głos. Jej rodzina ma się niedługo powiększyć

Paulina Smaszcz niedawno ogłosiła fanom, że już w przyszłym roku czeka ją "najpiękniejszy prezent". Fani dziennikarki odebrali to, jako ważną informację i zaczęli domniemywać, że chodzi o powiększenie rodziny. Internauci podejrzewali, że w ten sposób gwiazda właśnie się pochwaliła, że wkrótce zostanie babcią. Cała sytuacja sprawiła, że sprawie bliżej przyjrzeli się dziennikarze "Super Expressu".

Pracownicy tabloidu ustalili, że najstarszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego, Franciszek i jego żona Laura spodziewają się narodzin córki. Reporterzy zapytali o to przyjaciół rodziny i samych przyszłych dziadków.

"Franciszek niedługo zostanie tatą. Nowa pociecha w rodzinie Kurzajewskich pojawi się już za chwilę. Paulina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tym bardziej że jej pierworodny syn będzie miał dziewczynkę, a ona zawsze marzyła o wnuczce, którą będzie mogła kochać i rozpieszczać" - powiedziało źródło z otoczenia Pauliny Smaszcz.

"Super Express" poprosił o komentarz w sprawie przyszłych rodziców. Maciej Kurzajewski zaznaczył, że ze względu na swojego syna nie będzie zabierał głosu w sprawie. Paulina Smaszcz natomiast zaznaczyła, by dać małżeństwu trochę więcej czasu na oficjalne podzielenie się radosną nowiną.

"Za wcześnie, żeby o tym mówić publicznie" - powiedziała Paulina Smaszcz i poprosiła czytelników o wyrozumiałość.

Najstarszy syn Pauliny Smaszcz ożenił się z piękną Włoszką

Franciszek Kurzajewski to najstarszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Potomek pary ma obecnie 25 lat i rozwija karierę zawodową. Mężczyzna ukończył prestiżowe studia w Izraelu i zna biegle aż pięć języków. Na co dzień mieszka też za granicą razem ze swoją żoną Laurą, która jest Włoszką. Franciszek Kurzajewski często gości u swoich rodziców i wyjeżdża nawet z nimi na wakacje. Paulina Smaszcz i jej były mąż chwalą się wspólnymi chwilami w swoich mediach społecznościowych.

Paulina Smaszcz w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że ma ze swoją synową bardzo luźną relację.

- Nie mamy w ogóle relacji teściowa-synowa. Jesteśmy raczej koleżankami. Rozmawiamy o polityce, ekonomii, filozofii. Nie mogę powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółkami, bo nie chciałabym aż tak wchodzić w życie mojego syna. Chcę być partnerką do rozmowy. Jeśli to się uda, to będzie to dla mnie zaszczyt - wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości