Katarzyna Dowbor podzieliła się wspaniałą nowiną. "Moje serce skradł Stefan"

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Dowbor ma nowego przyjaciela. Mimo krótkiego stażu prezenterka zdążyła już oddać mu całe serce. Chodzi o szczeniaka, który, choć ma zaledwie 3,5 miesiąca, wcale nie jest mały...

Prezenterka wielokrotnie wspominała, że w jej rodzinie zawsze było miejsce dla zwierząt. Wychowała się wśród psów, kotów, ptaków, świnek morskich i chomików, a miłość do zwierząt, zaszczepiona przez rodziców, towarzyszy jej przez całe życie. Obecnie posiada kilka psów, kotów, a nawet konie.

Międzyzdroje – najważniejsze atrakcje turystyczne. Co warto zobaczyć?
Źródło: "Co Za Tydzień"

Katarzyna Dowbor ma nowego psa

Teraz do tego wspaniałego grona dołączył nowy przyjaciel - berneński pies pasterski o imieniu Stefan. Od pierwszych chwil Katarzyna Dowbor całym sercem pokochała tę włochatą kulkę.

"Moje serce skradł Stefan! Ma trzy i pół miesiąca. Waży 17 kg i lubi być noszony na rękach! Trochę rozrabia, ale wszystkich kocha. I wniósł bardzo dużo radości do mojego życia" - podzieliła się radością z obserwującymi.

Wcześniej, w czerwcu, Katarzyna Dowbor musiała pożegnać swojego wiernego przyjaciela Benia, a emocjonalny wpis o jego odejściu wzbudził wiele wzruszeń. Jednak teraz nowy piesek wypełnia dom gwiazdy miłością i radością. Na instagramowym profilu Katarzyny Dowbor możemy już podziwiać pierwsze zdjęcia i nagrania z pięknym Stefanem.

Katarzyna Dowbor dostała nowy program

Wychowanie niesfornego czworonoga dziennikarka będzie musiała pogodzić z nową pracą. Zaraz po rozstaniu z jedną ze stacji telewizyjnych Katarzyna Dowbor informowała, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

"Mam swoje ulubione powiedzonko, że 'jak się zamykają jedne drzwi, to otwierają się następne' i te następne drzwi rzeczywiście się otworzyły... Jestem wzruszona i zaskoczona tym, jak niesamowicie rynek medialny zareagował na moje zwolnienie. To bardzo miłe. Dostałam różne propozycje. I jeszcze wszystkich zaskoczę" – mówiła jeszcze na początku czerwca w wywiadzie z Beatą Czumą z Wirtualnych Mediów.

Rzeczywiście, dziennikarka nie kłamała, mówiąc o nowych możliwościach. Jak informuje Pudelek, dziennikarka niedługo rozpocznie nową ścieżkę kariery na antenie Canal+ Domo, gdzie otrzyma swój własny program poświęcony wykańczaniu wnętrz.

Nowy program ma być dla Katarzyny Dowbor dużo mniej angażujący, niż poprzednia praca. To pozwoli jej realizować się również jako influencerka. Być może jednym z wątków kontentu będzie życie Stefana?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości