Katarzyna Figura zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Efekt zaskoczył fanów

Katarzyna Figura ma niebieskie włosy
Katarzyna Figura ma niebieskie włosy
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Figura mocno zaskoczyła fanów na Instagramie. Aktorka od lat jest wierna swojemu wizerunkowi i krótkiej, blond fryzurze. Teraz jednak zdecydowała się na prawdziwe szaleństwo i przefarbowała włosy na... niebiesko.

Katarzyna Figura karierę aktorską zaczynała w latach 80. Wystąpiła m.in. w filmach takich jak "Kingsajz", "Pierścień i Róża", "Pociąg do Hollywood", "Kiler" a także "Kilerów 2-óch", "Ajlawjiu", "Zemsta" czy "Chrzciny". Jeszcze na początku swojej kariery aktorka miała piękne, blond włosy za ramiona.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Relacja z finału "Top Model"
Karolina Kalatzi z "Dzień Dobry TVN" Online, Marta Pożarlik z TVN Style i Aleksandra Czajkowska z "Co Za Tydzień" Online komentują finał "Top Model"

Katarzyna Figura zaszalała. Ma niebieskie włosy

W latach 90. Katarzyna Figura zdecydowała się na ostre cięcie i od tego czasu jest kojarzona z krótkimi blond włosami. W 2006 r. aktorka zaszokowała świat show-biznesu i dla roli ogoliła się na łyso. Od tego czasu Katarzyna Figura była wierna krótkim, blond włosom, aż do teraz. Na instagramowym koncie aktorki pojawiła się krótka relacja z metamorfozy.

Okazało się, że Katarzyna Figura skróciła włosy i zdecydowała się na prawdziwą wariację. Po jej blond włosach nie ma już śladu.

"Blue Venus, blue art" - napisała pod rolką z tego wydarzenia fryzjerka gwiazdy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy nie kryli zaskoczenia odważnym kolorem na włosach aktorki.

"Wow, tego się nie spodziewałem", "Ciekawe, czy to do filmu", "Odważny kolor", "Pani Kasiu, pięknie!", "Ikona!", "OMG, kocham to", "Blue rulez", "Extra", "I o to chodziło, właśnie za to panią kocham" - czytamy.

Przypomnijmy, że ostatnio na podobny krok zdecydowała się aktorka Helen Mirren, która pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes w niebieskich włosach.

Helen Mirren w niebieskich włosach
Helen Mirren w niebieskich włosach
Helen Mirren w niebieskich włosach
Źródło: FilmMagic

Katarzyna Figura o wizerunku

Kilkanaście lat temu Katarzyna Figura udzieliła głośnego wywiadu dla "Wysokich Obcasów", w którym powiedziała wprost, że nie przejmuje się swoim wizerunkiem.

"Mam w dupie wizerunek. To wygląd zewnętrzny, a mnie interesuje, co w ludziach i we mnie jest w środku. Teraz jestem taka, w jaką mnie przekształciło życie, dzieci i role" - mówiła wówczas.

Katarzyna Figura w wywiadzie mówiła, że denerwuje ją ukrywanie wieku.

"Wizerunek! Wkurza mnie wymazywanie każdej zmarszczki, upiększanie ludzi, robienie głupich, przymilnych min i stwarzanie w wywiadach wygładzonej historii człowieka. Nie zgadzam się z tym i to nawet mnie prowokuje do coraz gorszych i brzydszych zachowań. Może dlatego chcę być w pewnym sensie odrażająca, brzydka, zła. Po to, żeby zburzyć ten kiczowaty cukierek, który się wszędzie panoszy" - mówiła aktorka w 2006 r.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości