Pola Wiśniewska pokazała pierwsze zdjęcie syna Noëla Cloé

Autor:
Dominika
Kowalewska
Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie syna

Pola i Michał Wiśniewscy ponownie zostali rodzicami, czym pochwalili się w mediach społecznościowych. Dumna mama odpoczywa po porodzie, a lider zespołu Ich Troje kursuje między branżowymi wydarzeniami a ukochaną. Pola Wiśniewska niedawno opublikowała pierwsze zdjęcie syna.

Pola Wiśniewska w październiku 2022 roku poinformowała, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. Syn jest drugą wspólną pociechą pary. Zarówno Michał Wiśniewski, jak i Pola Wiśniewska mają dzieci z poprzednich związków, więc podczas rodzinnych zjazdów mogą pochwalić się całkiem sporą grupą bliskich. Teraz do rodu Wiśniewskich dołączył Noël Cloé, który przyszedł na świat 16 maja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie syna

Pola Wiśniewska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała pierwszą fotografię nowej pociechy. Żona lidera Ich Troje nie ukrywała, że ciąża nie była usłana różami. Choć początkowo Michał Wiśniewski deklarował, że Pola Wiśniewska czuje się dobrze, niedługo po jego słowach stan kobiety najwyraźniej się pogorszył. Kobieta opublikowała wówczas wpis, w którym przyznała, że choć jest to jej kolejna ciąża, nie znosi jej najlepiej.

"Szczerze? Miało być pięknie, a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest. Ale kiedy widzę ten mały uśmiech, to jakby mi lepiej" - napisała.

Ten etap ma jednak za sobą i teraz może cieszyć się upragnioną pociechą. Pola Wiśniewska opublikowała niedawno zdjęcie, na którym wyeksponowała małą rączkę Noëla Cloé. Czy Pola i Michał Wiśniewscy mają w planach publikowanie pełnego wizerunku dziecka? W przypadku poprzednich pociech lider Ich Troje nie miał z tym problemu, a Falco Amadeus stał się gwiazda Instagrama już w pierwszych miesiącach życia.

Pola Wiśniewska dziecko. Noël Cloé syn Michała Wiśniewskiego
Pola Wiśniewska pokazała pierwsze zdjęcie syna Noëla Cloé Pola Wiśniewska dziecko. Noël Cloé syn Michała Wiśniewskiego Źródło: Instagram @wisniewska_pola

Michał i Pola Wiśniewscy są w terapii małżeńskiej

Michał Wiśniewski od wielu lat jest aktywnym muzykiem. Choć zespół Ich Troje przechodził swoje wzloty i upadki, wciąż koncertuje, przenosząc fanów niekiedy w dosyć sentymentalną podróż. Ponadto Michał Wiśniewski skupia się na budowie domu i realizowaniu nagrań publikowanych na kanale w serwisie YouTube. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post gwiazdor został zapytany o to, jak udaje mu się łączyć obowiązki z życiem rodzinnym. W końcu dosłownie przed chwilą został ojcem szóstej pociechy.

"Ja jestem non stop w trasie. Czyli generalnie wyjdę stąd, jadę do szpitala do żony. Mam nadzieję, że za kilka dni zabiorę ją do domu [...]. Strasznie się z tego powodu cieszę. Dywersyfikacja czasu, tego się trzeba nauczyć" - powiedział.

Reporterka zapytała ponadto o budowę domu. Okazuje się, że Michał Wiśniewski musi mierzyć się z wieloma sytuacjami, których się nie spodziewał. Przy okazji wyznał, że wraz z Polą Wiśniewską uczęszcza na terapię małżeńską.

"Bardzo wiele rzeczy. Myślę, że nie będę budował drugiego, ale ten mnie bardzo nauczył. Bardzo dużo pokory. Najtrudniejszą rzeczą jest terapia małżeńska, która jest nam mega potrzebna. W ogóle w małżeństwie bardzo często jest potrzebna, ale przy budowie domu wyjątkowo. Nie mogę wiele zdradzać, bo musieliśmy ją na moment przerwać, ale to jest bardzo trudne doświadczenie. Ale bardzo ważne, dlatego że nie rozmawiając, nie dowiemy się, czego oczekuje po nas partner. A rozmowa jest podstawą każdego związku. Może potrzebowałem trochę czasu na to, ale lepiej późno niż wcale" - powiedział.

Czy to oznacza, że nad małżeństwem Michała Wiśniewskiego zawisły czarne chmury? Muzyk uspokaja, że nic złego się nie dzieje. Choć sam wspomniał niedawno, że przez długi czas był negatywnie nastawiony do terapii, zmienił zdanie dosyć diametralnie.

"Małżeństwo to jest za każdym razem wielka walka [...]. W moim małżeństwie dziękuję bardzo, wszystko jest w porządku. Jest cudnie, wspaniale, bardzo się kochamy, ale jeszcze mamy dzieci, jeszcze musimy zadbać o dom i całą masę rzeczy, na które składa się rodzina. I to nie ma nic wspólnego z ogólnie pojętym kochaniem się nawzajem, szanowaniem, itp." - doprecyzował Michał Wiśniewski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości