Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody. Jest między nimi ponad 16 lat różnicy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie

Katarzyna Skrzynecka ze swoim mężem wychowuje dwie córki. Młodsza Alikia to ich wspólna córka, starsza Paula to dziecko Marcina Łopuckiego z poprzedniego związku. Aktorka traktuje swoje pociechy jednakowo. Często opowiada o relacji w rodzinie patchworkowej. Gwiazda zabrała obie córki na pokaz mody. Zobaczcie, jak się razem prezentowały.

Druga córka Katarzyny Skrzyneckiej to już dorosła kobieta. Paula ma 27 lat. Marcin Łopucki został tatą w wieku 21 lat. Ma jeszcze jedno dziecko — syna Dawida. Z kolei wspólna pociecha aktorki i sportowca ma dopiero 11 lat. Jakie relacje mają siostry?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny i przyszłości córki
Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny i przyszłości córki Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Deni Cler, marki, która od początku do końca tworzy projekty w Polsce. Na wydarzeniu pojawili się też m.in. Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz, Katarzyna Glinka, czy Mariola Bojarska-Ferenc.

Aktorka i jej córki pozowały do zdjęć, przechadzając się po czerwonym dywanie. To nie było ich pierwsze wspólne wyjście razem. Katarzyna Skrzynecka chętnie zaprasza swoich bliskich na różne wydarzenia, w tym często na premiery produkcji filmowych i teatralnych ze swoim udziałem.

Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody
Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody Źródło: MWMEDIA

Katarzyna Skrzynecka o relacjach w rodzinie

Między Alikią i Paulą jest ponad 16 lat różnicy. Mimo to siostry znalazły wspólny język i są najlepszymi przyjaciółkami.

"Słyszę, że inne rodzeństwa się bardzo kłócą, a ja z Paulą nigdy się nie kłócimy" - stwierdziła młodsza z sióstr w rozmowie z party.pl.

"Zawsze jest w domu dużo wariactwa, wygłupów, śmiechu" - dodała jej mama.

Katarzyna Skrzynecka kilka lat temu opowiedziała o relacjach w patchworkowej rodzinie.

"Moi pasierbowie, Dawid i Paula już są dorośli, bardzo kochani i uczuciowi. Staramy się, na ile to możliwe, spędzać wspólnie czas. Alikia traktuje to zupełnie naturalnie, że ma tak dorosłą siostrę i brata. Bardzo ich kocha, uwielbia się z nimi bawić, spędzać wspólnie czas, a oni obydwoje do niej podchodzą z ogromną cierpliwością i uczuciowością. Z przyjemnością patrzę na to, w jaki sposób ją wychowują. Przede wszystkim Alikia jest dziewczynką, która wychowuje się w pogodnej i szanującej się wzajemnie, uczuciowej rodzinie bez napięć. U nas w domu nie zdarza się, że ktoś przychodzi w złym nastroju i odreagowuje na rodzinie lub że ktoś komuś odburknie, bo ani ja nie jestem tego typu człowiekiem, ani mój mąż" - mówiła w wywiadzie dla Onet Kobieta.

 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości