Natalia Rybicka o kulisach ślubu z Michałem Sobocińskim. "To było spełnienie moich marzeń" [TYLKO U NAS]

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Natalia Rybicka i Michał Sobociński wzięli ślub

Natalia Rybicka i Michał Sobociński wzięli ślub. Uroczystość odbyła się już jakiś czas temu, ale teraz partner aktorki uchylił rąbka tajemnicy. Natalia Rybicka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl potwierdziła, że jest szczęśliwą żoną i opowiedziała o tym wyjątkowym dniu, w którym powiedziała "tak".

Natalia Rybicka jest mamą Helenki, która przyszła na świat w czerwcu 2022. Ojcem dziecka jest operator filmowy Michał Sobociński, który ma dzieci z poprzedniego związku. Kilka miesięcy temu gwiazda w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, gdzie poznała ukochanego.

- Mam to szczęście, że udało nam się z Michałem siebie odnaleźć i to na końcu świata. Poznaliśmy się w Seattle w najmniej oczywistym momencie. Z racji zawodu męża myślę, że będziemy dużo podróżować. Trzeba uważać, o czym się marzy, bo się spełnia - mówiła w wywiadzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Natalia Rybicka o ślubie z Michałem Sobocińskim

Para pobrała się na Sycylii w 2021 roku. Natalia Rybicka potwierdziła nam tę radosną nowinę.

Mój mąż organizuje każdego dnia mnóstwo niespodzianek, ten ślub też był planowany w dość krótkim czasie, akurat po projekcie męża było na to trochę czasu. Sycylia wyszła spontanicznie, żadne z nas tam wcześniej nie było. Nasz ulubiony film to "Ojciec Chrzestny" i tak nas pociągnęło spontanicznie

Natalia Rybicka zdradziła szczegóły uroczystości.

- Warunki pogodowe trochę nam przeszkadzały, ale wspominam to jako wspaniały dzień wśród rodziny i przyjaciół, który zapamiętam do końca swojego życia [...] Była rodzina i najbliżsi, jakieś 20 osób - dodała.

To było spełnienie moich marzeń. Choć nigdy nie marzyłam o białych sukniach, jednak taką miałam na ślubie

Natalia Rybicka o porodzie w Paryżu i rodzinie

Jakiś czas temu Natalia Rybicka opowiedziała o tym, jak czuje się w roli mamy i jakie ma plany na przyszłość. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z aktorką TUTAJ. Poniżej fragment dotyczący narodzin jej córeczki w Paryżu, dlaczego akurat tam?

- Michał pracuje przy dużym projekcie w Paryżu i miałam do wyboru dwie opcje: albo zostać w Polsce, albo lecieć z mężem. Zdecydowałam się na to drugie. I ani trochę nie żałuję. Cudowne miasto, czas tylko dla siebie (do czasu porodu) i mnóstwo przyjaciół i członków rodziny, którzy chętnie nas odwiedzają [...] Bardzo nam na tym zależało, by rodzić razem, ale ze względu na zobowiązania zawodowe Michała do końca nie było wiadomo, czy to się uda. Na szczęście Hela wybrała dogodny dla wszystkich moment. Ciężko opisać to przeżycie. Było to coś niesamowitego i surrealistycznego, ale to pewnie powie każda mama - opisała w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Aktorka jest wsparciem również dla dzieci męża. Ich wspólna pociecha dopełniła rodzinę.

Michał z dzieciakami odwrócił całe moje życie do góry nogami. Poznawaliśmy się i uczyliśmy się siebie nawzajem. To cudowne dzieciaki i tworzymy obecnie zgraną rodzinkę. Mam nadzieję, że wiedzą, że mogą na mnie liczyć i zwrócić się do mnie z każdym tematem. Nie wyobrażam już sobie życia bez nich

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości