Katarzyna Sokołowska pokazała syna. Fani zwrócili uwagę na jego włosy. "To jest hit"

Katarzyna Sokołowska w lipcu została mamą
Katarzyna Sokołowska w lipcu została mamą
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska pokazała zdjęcie swojego synka. Mały Ivo rośnie jak na drożdżach, a fani od razu zauważyli, że coraz bardziej robi się podobny do swojej sławnej mamy. Szczególną uwagę przykuła bujna czupryna malucha. "Jaka grzywa!" - pisali zachwyceni internauci.

Katarzyna Sokołowska pod koniec lipca po raz pierwszy została mamą. Gwiazda "Top Model" pochwaliła się radosną nowiną w Wielkanoc i od tamtej pory nie ukrywała, że nie może się wprost doczekać nowego rozdziału w swoim życiu. Dyrektorka pokazów mody bardzo długo starała się o dziecko i zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro. Od kiedy jej pierworodny syn pojawił się na świecie, nie widzi poza nim świata. Rzadko jednak publikuje zdjęcia małego Ivo w sieci, a teraz zrobiła wyjątek z okazji mikołajek.

Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży
Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży

Katarzyna Sokołowska pokazała syna, fani zwrócili uwagę na jego włosy

Katarzyna Sokołowska nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa, lecz rzadko kiedy publikuje w swoich mediach społecznościowych prywatne kadry. Gwiazda czasem publikuje romantyczne zdjęcia z partnerem Arturem Kozieją, jednak są to raczej wyjątki od reguły. Do niedawna chroniła także wizerunek swojego synka i nigdy nie pokazywała twarzy małego Ivo.

To zmieniło się dopiero kilka tygodni temu i fani jurorki "Top Model" mogli w końcu zobaczyć, jak wygląda jej pierworodny. Teraz Katarzyna Sokołowska przygotowała dla internautów kolejną gratkę i opublikowała zdjęcie chłopca z okazji dnia świętego Mikołaja.

"Wszystkim dzieciom życzymy miłości, bliskości, uśmiechu i pokoju. Niech Mikołaj zapuka do każdych drzwi" - napisała.

Fani od razu zauważyli, że maluch ma bardzo bujną fryzurę, jak na niespełna półroczne dziecko. Mały Ivo ma ciemne włosy z uroczą, zawijającą w bok grzywką. Internauci nie mieli wątpliwości, do którego z rodziców jest najbardziej podobny.

"Jaka grzywa!";

"Pani Kasiu, ale podobny do pani!";

"To jest hit! Ale fryzura!";

"Jak dwie krople wody! Mamusina buźka!";

"Jaki piękny synek! I ta grzywka, ten lok zadziorny. Jak u mamy" - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Sokołowska zdecydowała się na późne macierzyństwo

Katarzyna Sokołowska wiele razy powtarzała, że na obecnym etapie swojego życia nie spodziewała się spotkać swojej największej miłości. Jurorka "Top Model" zaznaczała, że czuje się dobrze, będąc singielką i stawiała na rozwój osobisty. W pewnym momencie na jej drodze stanął jednak Artur Kozieja, a ich relacja rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Zakochani zaczęli się spotykać ponad pięć lat temu i do tej pory uchodzą za jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja w lipcu powitali na świecie pierwsze, wspólne dziecko. Jurorka "Top Model" jeszcze przed szczęśliwym rozwiązaniem tłumaczyła, że kilka lat próbowała zajść w ciążę, jednak bez skutku. Doświadczyła także poronienia. Mimo to musiała odpierać ataki hejterów, którzy krytykowali ją za to, że urodziła dziecko w wieku 49 lat.

"Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej. Jestem spełniona, ustabilizowana bardziej niż niektóre młode matki, nie muszę dokonywać trudnych wyborów. [...] Jasne, zdaję sobie sprawę z ograniczeń, to kwestia biologii, wydolności organizmu. Wiadomo, że po 25. roku życia spada już tzw. rezerwacja jajnikowa. Miałam tę świadomość, planując ciążę [...]. Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna" - wyznała podczas rozmowy z "Twoim Stylem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości