Katarzyna Sokołowska świętuje 50. urodziny. Opublikowała odważne zdjęcie

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska świętuje 50. urodziny
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska kończy 50 lat. W związku ze swoimi urodzinami gwiazda opublikowała w sieci serię zdjęć, na których pozuje koło basenu. Trzeba przyznać, że wygląda na nich obłędnie. Znane osoby pośpieszyły z życzeniami.

Katarzyna Sokołowska jest znaną reżyserką pokazów modowych oraz jurorką programu TVN "Top Model". Gwiazda zawodowo kojarzona jest z profesjonalizmem. Życie prywatne Katarzyny Sokołowskiej również wzbudza niemałe zainteresowanie. Ostatnio głośno jest o niej w związku z rolą mamy, w której od niedawna się spełnia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży
Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży

Katarzyna Sokołowska skończyła 50 lat

Katarzyna Sokołowska jest bardzo aktywna na swoich kontach w mediach społecznościowych. Publikuje w nich zdjęcia z różnych podróży, w trakcie pracy, a nawet fotografie pociechy. Jeden z ostatnich Instagramowych postów gwiazdy szczególnie zwrócił uwagę obserwujących ją fanów. Jurorka "Top Model" opublikowała bowiem fotografie w związku ze swoimi 50. urodzinami.

Na wspomnianym zdjęciu ubrana w zielony kostium kąpielowy Katarzyna Sokołowska pozuje przy basenie. Widać, że gwiazda jest w fenomenalnej formie. Na uwagę zasługują również perfekcyjnie dobrane dodatki. Przezroczysta oraz biała biżuteria rewelacyjnie komponują się ze stylizacją reżyserki pokazów.

Katarzyna Sokołowska w opisie pod zdjęciami była oszczędna w słowach. Reżyserka pokazów pokusiła się tylko na krótki komentarz:

"50!" - napisała Katarzyna Sokołowska.

Gwiazdy w komentarzach pod postem nie szczędziły jurorce "Top Model" życzeń urodzinowych oraz gratulacji fenomenalnej formy.

"Kasieńko szczęścia radości cudowności" - napisała Joanna Przytakiewicz,

"Jest pięknie Kasiu. Wszystkiego najlepszego!" - dodał Łukasz Jemioł.

"Happy birthday Kasiu" - napisał Dawid Woliński.

Katarzyna Sokołowska spełnia się w roli mamy

Katarzyna Sokołowska zaskoczyła wszystkich wyznaniem, jakim podzieliła się podczas ubiegłorocznej Wielkanocy. Gwiazda pochwaliła się radosną nowiną. Jurorka "Top Model" wyznała wtedy, że wraz z partnerem Arturem Kozieją spodziewają się pierwszego dziecka. Internet w net obiegły liczne gratulacje dla reżyserki pokazów. Ciąży gratulowali jej zarówno fani, jak i inne gwiazdy.

Katarzyna Sokołowska o tym, jak bardzo marzyła o roli mamy, opowiedziała podczas wywiadu na kanapie "Dzień Dobry TVN". Gwiazda nie ukrywała wtedy swojego entuzjazmu.

"O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą" - powiedziała wtedy gwiazda.

7 miesięcy temu Katarzyna Sokołowska powitała na świecie chłopczyka, który otrzymał imię Ivo. Gwiazda kilka tygodni temu dodała na swoje media społecznościowe zdjęcie z pociechą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości