Katarzyna Sokołowska szczerze o późnym macierzyństwie. "Zdarzył się cud"

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja
Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja 5 lat razem
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska w Wielkanoc ogłosiła, że jest w ciąży. Popularna jurorka "Top Model" i jej partner Artur Kozieja od tamtego czasu, choć są bohaterami nagłówków wszystkich gazet i serwisów, oszczędnie opowiadają o swoim szczęściu. Teraz celebrytka ponownie zabrała głos i nie ukrywała, że ma do czynienia z prawdziwym cudem.

Katarzyna Sokołowska od kilku lat jest życiową partnerką Artura Koziei, znanego polskiego biznesmena. Para niechętnie mówi o swojej miłości i raczej nie pokazuje się razem na ściankach. W Wielkanoc zakochani sprawili jednak fanom niemałą gratkę i ogłosili, że ich rodzina się powiększy. Katarzyna Sokołowska jest bowiem w ciąży i niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Fani Katarzyny Sokołowskiej: Późne macierzyństwo ma swoje uroki

Katarzyna Sokołowska po ogłoszeniu ciąży ponownie zamilkła w kwestii życia prywatnego. Teraz jednak dyrektorka pokazów mody ponownie zabrała głos i postanowiła zwrócić się do swoich fanów, którzy w ostatnim tygodniu przesyłali jej wiele wsparcia. Celebrytka opublikowała wzruszający post.

"Kochani, dokładnie tydzień temu podzieliliśmy się z wami najpiękniejszą na świecie wiadomością. Dostaliśmy tysiące wspaniałych wpisów, listów i gratulacji. Nie jestem w stanie podziękować indywidualnie za każde wasze ciepłe i kochane słowo! Piszę zatem tutaj: dziękujemy. Życzyłabym sobie, żeby każdy obecny i ten przyszły rodzic czuł to, co ja teraz czuję" - napisała.

Fani chcieli poznać płeć pierwszego dziecka Katarzyny Sokołowskiej, jednak jurorka "Top Model" nie zdecydowała się jeszcze na podzielenie się ze światem tą informacją. W komentarzach do wpisu nie zabrakło stwierdzeń, że Katarzyna Sokołowska w ciąży wprost kwitnie. Internauci w pozytywny sposób nawiązywali także do ciąży w późnym wieku. Warto bowiem tu wyjaśnić, że Katarzyna Sokołowska ma 48 lat i dla wielu kobiet może być dzięki temu inspiracją.

"Pani Kasiu pięknie pani wygląda. Ciąża ci dodaje uroku. Dwa razy byłam w ciąży to najpiękniejsze, co kobieta może doświadczyć. Późne macierzyństwo ma swoje uroki";

"Pani Kasiu wiem, co pani czuje. Ja miałam 39 lat, jak urodziłam moją śliczną córeczkę. Dzisiaj ma prawię 18 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Trzymam kciuki, by wszystko się udało";

"Kasiu zasługujesz na wszystkie cudy świata. Gratuluję i cieszę się waszym szczęściem" - czytamy w komentarzach.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Sokołowska czuje się dobrze przygotowana do roli mamy

Katarzyna Sokołowska była gościem "Dzień Dobry TVN". Jurorka "Top Model" śmiała się, że od dawana ma wiele dzieci, którym matkuje — tych programowych. Celebrytka zaznaczyła już jednak na poważnie, że czuje się dobrze przygotowana do nowej roli i odniosła się także do kwestii późnego macierzyństwa.

"Ja mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana, aczkolwiek zdarzył się cud. Mówię o tym głośno, więc teraz mogę o tym mówić i chcę o tym mówić i dzielić się tym" - powiedziała szczerze.

Przyszła mama zapewniła, że czuje się dobrze i zaznaczyła, że w najbliższych miesiącach chce bardziej zadbać o siebie. Katarzyna Sokołowska podkreśliła jednak, że ciąża nie wywróciła jej życia do góry nogami.

"Ja byłam całe życie aktywna i jestem dalej aktywna. Mam to szczęście, że się znakomicie czuję i po prostu pracuję tak, jak pracowałam i oczywiście więcej uwagi trochę skupiam na sobie, bo do tej pory szarżowałam w życiu; zawodowo i tak fizycznie bardzo dużo pracowałam (...). Teraz jest ten fokus troszeczkę inny. Teraz przed nami kolejna edycja "Top Model", wyjątkowa dla mnie również z tego powodu" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości